Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hány éves kor felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány éves kor felett tartanátok meg a gyereket, ha egy nem túl komoly férfitól esnétek teherbe?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 06:25
 1/10 anonim ***** válasza:
99
2014. aug. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
A kérdés azt felételezi, hogy bizonyos kor alatt lehet gyilkolni?
2014. aug. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a kérdés kissé értelmetlen, mert a mai nők nagy része "nem túl komoly férfitől" esik teherbe. értsd: összejönnek jóképű tahókkal, akik általában lelépnek, mikor megtudják,h teherbe esett a nő. nekem egyik ismerősöm 20 évesen abortuszra ment, a másik 22 évesen megtartotta. utóbbinál is az apa már ki tudja, hol van, lelépett, amint megtudta,h terhes.
2014. aug. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kerida ***** válasza:

Nem kor hanem társadalmi helyzet függő. Ha egyedül fel tudom tisztességesen nevelni és eltartani akkor igen.


Bár én elég rossz anya lennék, úgyhogy inkább vigyázok hogy ne legyen. Vannak olyan nők akik nem lennének jó anyák... az ilyen csak megnyomorít egy gyereket. Én ez a kategória vagyok.

2014. aug. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Nem kor hanem társadalmi helyzet függő. Ha egyedül fel tudom tisztességesen nevelni és eltartani akkor igen. "


de, korfüggő is. azért egy 15-16 éves lány hamarabb fogja elvetetni, mint egy 24 éves.

2014. aug. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A gyereket mindenképpen megtartanám. Korhoz ehhez semmiköze... az aburtusz gilkosság mindegy háyn éves vagy. Nehogy már a te felelőtlenséged miatt egy gyerek haljon meg.
2014. aug. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En tutira nem vetetnem el. Az abortusz gyilkossag. Szoval mindegy h hany eves az ember. Ez mindenkinek a sajat dontese, nem kor fuggo.
2014. aug. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez messze nem kor kérdése, sokkal inkább anyagi és a családi háttér számít. Ha tudom hogy a szüleim, tesóim támogatnak és van olyan munkám, hogy normális körülmények közt felnevelhessem akkor nem vetetem el.

Ha meg 30 évesen ott tartok, hogy egyedül vagyok mint az ujjam minimálbéres fizetéssel akkor valószínűleg abortusz.


De van eszem védekezni és nem szoktam "nem túl komoly" férfiakkal kezdeni. Eddig az összes párommal beszéltük, hogy mi lenne ha becsúszna a gyerek és mind vállalta volna.

2014. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos nagyjából összefoglalva ha abortusz ellenes az illető nem számít milyenek a körülmények meg hány éves úgy is megtartsa a babát és akkor is ha különösebben nem abortusz ellenes de felébrednek az anyai ösztönei és ragaszkodik a gyerekhez akkor is.

Ha meg vannak az anyagi és szülői támogatási háttér és úgy érzi az illető hogy képes felnevelni szeretettel a gyermeket és érett rá (ember függő) akkor megtartja.

2014. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelő.


Én szerintem mindenképpen megvárnám a 25-öt. De biztos idősebb leszek mire gyerekem lesz így mostani nézőpontból ha már 30 fele leszek.

2014. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!