Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyunk együtt, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyunk együtt, de már lefeküdtünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerintetek 6. randi után nem korai lefeküdni valakivel? Tulajdonképpen még csak ismerkedtünk, de már megtörtént. Hazakíséréskor nem fogja a kezem és csak 2 puszit kaptam.

23/N


2014. aug. 5. 13:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kalandnak biztos jó lehetett, de ahogy az egyik válaszoló írta, nagyot ugrottatok előre és nehéz lesz így a későbbiekben.
2014. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Na csodálkozz ha csak a 6. randin feküdtél le vele, hogy még a kezed sem fogja :-P én is durci lennék ...
2014. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
igen, ezért fura :) természetesen csók is volt előtte. :D régen is voltam férfival, nehéz lett volna kibírni.:D majd eldől, hogy mi is lesz.:) Köszönöm a válaszaitokat. Remélem ettől eltekintve nem hiszi azt, hogy most már akkor nyeregben van.:D
2014. aug. 5. 13:58
 14/16 anonim ***** válasza:
nem kell fosni, a szex egy természetes dolog, inkább az a hülye, aki nem szexel ennyi randi után sem, amúgy meg mit számít mi lesz, élvezd és éld az életet ez a lényeg, én is így teszem
2014. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szia. Nálunk is ez volt a helyzet, kb. 4. "randi " után feküdtem le vele. Szerintem nics olyan ,hogy korai...ha úgy érzed ,hogy meg kellett tenned,és élvezted,akkor nincs semmi gond..:) Nálunk pár hétig tartott a dolog,aztán eltűnt a varázs....remélhetőleg nálatok máshogy alakul..:)
2014. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem gond. Ha ő is akarta, akkor mire fel tartani téged "értéktelennek"? :) Ez amúgy sem erről szól. Én személy szerint az első randin szoktam már szexelni, sose tartott emiatt senki sem értéktelennek, nem volt gond a kapcsolataimmal sem, hosszútávúak voltak mind.
2014. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!