Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsókolhatom ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolhatom ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lany akibe nagyon régen szerelmes vagyok, mikor megismerkedtünk (3 éve) ő azt mondta csak barátságot szeretne, így barátok lettünk. Egy pár hónapja azt mondta hogy mióta sűrűbben találkozunk azóta többet érez mint barátság de varni szeretne mert nem szeretné hogy a gyerekes hülyeségekre rámennyen a kapcsolatunk és a barátságunk is. Többször volt már rá alkalom hogy megcsokolhattam volna de mindig elszalasztottam a lehetőséget mert valahogy mindig elszáll a bátorságom mikor oda kerül a sor. Mostanában egyre többször alakul úgy, hogy filmet nézünk és belealszunk vagy csak simán elalszunk egymás mellett és én mindig hamarabb felkelek mint ő. Álmában megcsókolhatom? Akkor valahogy sokkal több bátorságot érzek magamban mikor csukva van a szeme. Esetleg ha úgyis fel kell keltsem kelthetem csókkal? Vagy mit csináljak?

2014. aug. 4. 23:28
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Na mi lett a vége?
2014. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!