Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy leányzó,4 napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Omgtfl99 kérdése:

Van egy leányzó,4 napja beszélgetünk facebook-on, elhívtam egy programra, de nem tudom mit jelent a válasza?

Figyelt kérdés
nagyon jól kkijövünk, sokszor ő ír rám, (ő 14, én 15 vagyok), ugy ismerkedtünk meg hogy egy osztályba fogunk járni. Én irtam rá először, de ugy érzem jól esett neki. Elhivtam, hogy szívesen megmutatom neki a várost, és erre azt választolta, hogy: őőő, jah jo, tőlem megmutathatod majd, nem árt ha ismerem a várost:D, ko tkrét időpontot nem irt,de utána el is terelődött a téma. Ez most akkor micsoda? Nem akarok várni szeptemberig, nehogy addig meg ismerkedjen más fiúval.

2014. júl. 31. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy elmenne veled csak talán kicsit váratlanul érte, de igeeen. Szervezd az útvonalat :D
2014. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

egyszerűen hozd fel újra, hogy na akkor neked mikor lenne jó, amit múltkor beszéltünk?

és kész

nem kell túl lihegni, nyilván nem akart egyből AHW IGEN-t mondani

2014. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
legyél tökös és hozd fel újra a témát, kérdezd már meg, "akkor vasárnap 2-kor találkozunk?"
2014. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
félek hogy nyomulásnak veszi és oda a jó viszony :/ nem tudom bejövök-e neki
2014. júl. 31. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyenlőre ne mássz rá annyira, konkrét időponttal meg stb. ha 4 napra ismert meg, én se ugranék egyből egy úgymond idegenbe hiába o.társak leszünk... beszélgess vele sűrűn, aztán majd alakul... :)
2014. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!