Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől "jópasi" valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől "jópasi" valaki?

Figyelt kérdés

Példa: ha egy férival több csinos nő szeretne ismerkedni, akkor az jó pasinak számít vagy lehet teljesen átlagos külsejű is?

Lányok ti hogyan írnátok le egy "jó pasit"?



2014. júl. 30. 09:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*férfival
2014. júl. 30. 10:01
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon relatív. Számomra nem attól jó pasi, hogy körbeveszi 20 nő, vagy odáig vannak érte. Mert ő külsőre biztos jól néz ki, viszont lehet hogy belsőleg abszolút nem tetszene. Számomra attól jó pasi valaki, aki hasonló értékrendet képvisel, vagy hasonló gondolkodású mint én. És pluszban a zsánerem. Tehát ha ránézek azt mondom, hogy ő az aki kell nekem és senki más!
2014. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Mondhatja sok lany h nem a kulso szamit....de sajnos az a helyzet h a lanyok 95%-a a homar pavakrabukik 4% leszbi es marad az az 1% aki normalis csaj...ugyan hanyszor hallottam mar azt a szoveget h nem vagy az esetem...
2014. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

/L

Ha összességében nézzük az ilyen dolgokat, akkor szerintem attól "jópasi" valaki, ha a külseje megfogó. Ha a személyisége is megfogó, na akkor lehet rámondani valakire, hogy jópasi.

De szerintem az, hogy sokan mennek egy pasira nem jelenti azt, hogy jópasi. Teljesen átlagos külsejű férfi is lehet jópasi.

Nekem a barátaim állandóan elmondják, hogy ízlésficamos vagyok, mert nem is helyes az éppen kiszemelt srác. Hát nekem az olyanok jönnek be :')

2014. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Huu szerintem, akikrol azt beszelik jo pasik pont ok nem azok..vagyis en egy ilyen hogy is mondjam szepen...azert nepszeru, szep lany vagyok.Es elhivott sok ilyen "jo pasi" randizni..es nem igazan fogtak meg..az osszes, felszines, majom olyan mint egy alma ami kivulrol szep belulrol rohadt. Szerintem a jopasi relativ, de karizmatikus, van kisugarzasa es megfog benne valami :)
2014. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lacus88 válasza:
De jó ilyeneket hallani a lányoktól.
2014. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek mást jelent. Igaz, nem vagyok csaj, de nálunk is ez van: ha egy csaj belső értéke fogott meg, akkor nálunk ő lesz a "jó csaj".
2014. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak mondom, hogy itt a nők az agyuk neocortex részével válaszolnak. Tehát egyik női válasz sem jelent semmit, főleg itt, ilyen körülmények között.
2014. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező...

Szerintem ha egy pasi népszerű több lány körében is ,tehát elmondható hogy az átlag vélemény szerint jó pasi akkor valószínűleg rendelkezik egy vagy több olyan tulajdonsággal amik általában vonzóak:

jóképű, udvarias, sármos, okos, jó testfelépítésű, erős, férfias, van humora, jó fej (- a többség kedveli a társaságát), jó olyan dolgokban amik menőnek számítanak az adott korosztály körében (éneklés, zenélés valamilyen sport) esetleg vagány, nagy dumás, gazdag az illető. Vagy egyszerűen köztudott róla hogy rendes, lelkiismeretes, etikus, becsületes és így tovább - magyarán rendelkezik ,,eszmei" értékű emberi tulajdonságokkal.


Ezeknek többségét megállapítottjuk anélkül hogy ismernénk vagy nagyon közelről ismernénk és lehet a valóságban egy bunkó vagy csak semmi különleges nincs benne, semmi amitől bele szerethetnénk, ami vonzalmat ébresztene.

S ahogy írták előttem ez elég szubjektív, vonzalmat ébreszthet és elvarázsolhat, a vágyott idea lehet olyas valami ami mindenki mást hidegen hagy ettől még akkor is ő lesz az egyetlen és tökéletes srác, vagy nő.


Az ókorban a jó pasi egy valamit jelentett - jó katona. Tehát összességiben elmondható hogy a jó pasit két ,,értékrend" határozza meg: az aktuális idea fogalma illetve hogy valaki mennyire jó ember. Aztán jönnek az izélek...

2014. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tarej, bor/farmer dzseki, bakancs.
2014. júl. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!