Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar a barátom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a barátom már olyan sokat csókolózni mint régebben?

Figyelt kérdés
Nagyon friss a dolog, mindössze egy hete járunk. Az első napokban rengeteg volt a nyelves csók, amit nagyon élveztem. Mostanában pedig inkább szájrapuszi, vagy sima csók. Barátnőm szerint a sok nyelves csók csak a kapcsolatok elején szokás. Utána már kevesebbet szoktak. Szerintetek?
2010. jan. 10. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség,akit szeretek,attól mindig kell.És mi az,hogy a pár napja az régebben?ez így nem oké.
2010. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. nincs megszabva hogy most csókolózni csak a kapcsolat elején szoktak.
2010. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Ez igaz, hogy nincs megszabva, viszont az is, hogy az elején szokás, de persze ez nem azt jelenti, hogy 1 hétig!!!! Az eleje az min. fél évig.. szerintem
2010. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
ja jóhogy nem már " 1 napja járunk és nem értem reggel még végig nyelves csókot adott most meg este már csak szájrapuszi! mi lehet a gond??" :D:D:D:D
2010. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én két év után is ugyanúgy csókolózom a barátommal,mint az elején. Barátnőd, aki valószínűleg biztos egy érett nő,(legalább lehet vagy 16) hogy ilyen tudálékos,ő megmondja. Egy hét még igencsak a kapcsolat eleje, szerintem más van a dologban, vagy nem akar állandóan a szádon lógni, vagy nem akar veled járni. Na?
2010. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezt a "nem akar olyan sokat csókolózni"-t nem úgy kell érteni hogy egyáltalán nem.. Hanem hogy nem egyfolytában,mint eddig. Biztos hogy szeret , azzal nincs probléma. Lehet hogy az van a dologban, hogy tudja hogy én az a bújósabb típus vagyok, fontosabb nekem az ölelés. És azt hiszi h sok nekem a csók.
2010. jan. 10. 19:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem baj hogy nem lóg egyfeszt a szádban. Persze az is kell, de lehet inkább beszélgetni szeretne veled és jobban megismerni közben nyilván csókolózhattok is.
2010. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Vagy büdös a szád
2010. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én ha állmodok akkor van benne egy nő , egy tucat alien, egy predator , és valami amició :D és mindigi lyet állmodok,
2010. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja nem ide XD
2010. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!