Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap át megyek barátnőmhöz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap át megyek barátnőmhöz, mit csináljunk?! F/15

Figyelt kérdés

Először megyek át barátnőmékhez (friss kapcsolat) 2hete vagyunk eggyut ! Mit csinaljunk?Mivel foglaljuk el magunkat? H romantikázzunk(nem a szexre ertem!!) ?

Nem gyulolkodo valaszokat szeretnek kapni h pl ilyen fiatalon baratno stb...

A válaszokat elore is koszonom



2014. júl. 28. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
pisipogácsát, értelmes kérdés
2014. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
SOHA BE TERVEZZ ILYENNÉL ELŐRE. Tapasztalat. Én akármitis terveztem előre sohasem lett úgy. amúgy majd minden megy magától ez nem suli h megvan határozva mit mikor miért.
2014. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi először tévéztünk s sétálgattunk a városban.
2014. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mond meg neki hogy cumizzon le. Utána beszélgethettek. Pl. Nyári élményekről...
2014. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kill The Sexplayer válasza:
0%
69
2014. júl. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én se vagyok betervezős,csak jó elgondolni a lehetőségeket :) A várost már bejáruk,a tv-zésre én is gondoltam,az elég jó ötlet:)
2014. júl. 28. 00:19
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Biciklizzetek, süssetek/főzzetek, aztán filmezzetek! :)
2014. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne csináld már! A tv-zés olyan személytelen.
2014. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ugy gondolom a tvzest h fekszunk az agyba atolelem stb...
2014. júl. 28. 00:34
 10/12 Fényember ***** válasza:
Amikor először a barátoméknál voltunk filmeztünk..asszem a film címe Időről időre volt..kegyetlen szar film volt mindketten beálmosodtunk és össze bújva a buszom indulásáig aludtunk egyet...jó volt az biztos :)
2014. júl. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!