Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel? 2. randi

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel? 2. randi

Figyelt kérdés
Második randink lesz pénteken, igazából már 3-4 éve ismerem, de csak most találtunk egymásra és mégis el akarom bűvölni.:)) záróbulira megyünk és fogalmam sincs amúgy se oda mit kéne felvennem, nem akarok túl kirívó sem lenni. Előre is köszönöm:))

2014. júl. 23. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Szexi fehernemut mert utana kitudja hol kottok ki ;)
2014. júl. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
valami egyszerűbb, de nagyon elegáns ruhák a fekete mindig nyerő:)
2014. júl. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ruhát.
2014. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne vidd túlzásba. Úgy is le kerül a végén minden. ha meg akar farkalni akkor könnyen hozzád férjen.
2014. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem a csomagolás a lényeg, édesem, hanem a tartalom! Ha azt akarod, hogy a csomagolásod miatt szeressen beléd, hát akkó' majd jössz ide sírni pár nap múlva, hogy csak szexre kellettél

23/F

2014. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már bocs de nem dugni szeretnék... 16 éves múltam és nem most szeretném elveszteni a szüzességem...
2014. júl. 23. 09:03
 7/10 anonim ***** válasza:
randibugyit.
2014. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ne túl kivágott fölsőt, és ne túl rövid alsót...szerintem ne magassarkút, hanem lapos talpút.

Igazából ha jól érzed magad egy farmerban, egy saruval, és valami laza fölsővel, szerintem az is megteszi. Én tuti nem csinálnék belőle nagy ügyet.

2014. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm:) igazából amúgy is valami lazára gondoltam, vagy esetleg egy ruhára:)
2014. júl. 23. 21:52
 10/10 anonim ***** válasza:

" igazából amúgy is valami lazára gondoltam, vagy esetleg egy ruhára:) "


A nem ruhát vennél ? Akkor mit???

2014. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!