Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, ha elhivok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha elhivok egy lányt randizni, ott teljesen elkezdek bénázni meg megszeppenve vagyok?

Figyelt kérdés
Légyszives valaki segitsen, hogy mit tudok én tenni, mert totál gáz, hogy ott szerencsétlenkedek. Furcsa de mikor fiúkkal vagyok ott meg minden jó:beszélek,nem bénázok, szóval semmi. Lányok zavarba hoztok mindig :$
2010. jan. 9. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért van ez, mert nagyon rástresszelsz hogy összejöjjön. nem azt mondom, hogy ne figyelj rá:) de engedd el magad. ne úgy gondolj rá mint egy matekdolgozatra, hogy jónak kell lennie. csak add magad és élvezd a pillanatokat. Beszélgess vele úgy, hogy legyél önmagad, önfeledten, és lazán. Légy magabiztos. ne mindig avégkifejletre koncentrálj, hanem az adott percre:)


Sok sikert;)


17/F

2010. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dobj be előtte egy felest én is így csináltam bevált és csak 140 forint,hamar megnyilsz és a nyelved is beindul:)
2010. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi az első válaszolónak kipróbálom

az utolsó válaszolónak

az is kipróbálom xd

2010. jan. 9. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:

hajrá:9 majd írj hogy hogy ent;)


első voltam

2010. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
velem is ez volt a probléma elötte jol beszivtam olyna jot beszélgetünk meg kacarásztunk hogy már ránkszoltak am oziba hogy halkabban:D nagyon jó volt:) a feles is jó ötlet persze:)
2010. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!