Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most szeret vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeret vagy sem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, gimis, és van az osztályomban egy srác, akit már azóta szeretek, mikor először megláttam a suliban ( na most ezt úgy kell elképzelni, hogy amikor először mentem gimibe, a legelső napon, amikor megláttam az új osztálytársaimat fürkészve, eldöntöttem, hogy ő lesz a férjem ). Tudom, hogy nekem ő az igazi, nagyon szeretem, nagyon nagyon, és tavaly még ilyen édes kis beceneveket adott, de én marha elég elutasítóan és bunkón viselkedtem vele, szóval nem csodálkoznék, ha nem tartana ép elméjűnek. Talán azért csináltam, mert féltem tőle, sokak szerint járni akart velem, de mivel én még nem jártam senkivel, talán megijedtem és így kicsit eltoltam magamtól. Most van barátnője, akivel közel egy éve járnak, és a csaj azt hiszi, hogy nekem tetszik a pasi. Ami igaz is, de ha ezt látja rajtam, akkor sose fog vele szakítani, szóval azon vagyok, hogy az ellenkezőjét higgye. Egyébként nem tudom, hogy most ez mi, én már nem értem. De néha meg olyan egyértelműnek tűnik, hogy ő is szeret engem. Szerintetek most mit csináljak?(majd szeptembertől).
2008. aug. 3. 17:48
 1/5 A kérdező kommentje:
A koromat elírtam, 18 vagyok.
2008. aug. 3. 18:42
 2/5 anonim ***** válasza:

Szija.

Hát ezt talán elszúrtad akkor amikor ő közeledett volna, de ezt hagyjuk, úgysem lehet már mit csinálni vele... Meg nem vagyok én senki, hogy emiatt buzeráljalak. Szerintem önmarcangolsz emiatt eleget. :)

Az lehet, hogy nem a legjobb taktika, hogy azt mutatod nem tetszik neked.

Ha természetes próbálnál lenni, de egy picit azért közelednél, akár barát/haver szinten, 1-2 közös program (nem kettesben) hanem bulik stb, ahol nincs ott a nője, lehet, hogy sikerülne...


Sok sikert:)

2008. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Én annyira szeretem, hogy tudom, hogyha mással megpróbálnám, úgysem menne, mert Ő az igazi, és én nagyon nagyon, tiszta szívből szeretem...

2008. aug. 3. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:

sziiiiiiiiiia:) megosztanam Veled hasonlo estemet:D csak az erdekesseg (es hasonlosag) kedveert...

en is 18 vagyok...es hozzad hasonloan mikor Gimis lettem beleszerettem egy sracba, es szo szerint reggel azert keltem fel h lassam, este vele almodtam, suliban mindenhol lestem hatha szivembe zarhatom a mosolyat...namarmost...mikor alkalmam lett volna ra, mikor hozzam szolt idegbajos tyuk modjara mindig szembe rohogtem, kb egy evig ment ez igy...aztan eltelt egy ev, megszereztem a szamat, beszelgettunk, kozos sportkorre jartunk, es nekem egyre nehezebb volt elviselni azt h mennyire szeretem...volt h orbavert, es kjott velem a mosdoba, a szivem szakadt meg. 2. vegen osszejott egyik osztalytarsaval, kesobb szakitottak, en meg mar gyulolni akartam, mert nem szeret...nem is koszontem neki...O viszont igen...2.5 ev alatt tulajdonkeppen 2x beszeltem vele...mostmar sikerult vegleg lezarnom magamban, O volt az en tini szerelmem, viszont most van egy baratom akivel nagyon boldog vagyok majdnem egy eve es erre a sracra mar nem gondolok...

te is beleestel abba a csapdaba amibe en, h tul feszelyezett voltal mikor kozleledni probalt. en ugy gondolom h ha nagyon szereti a baratnojet akkor nem fogja otthagyni, es ez Toled fuggetlen. es nem erdemes szetvalaszd oket, ha igazan szereted nem kivanhatod, hogy boldogtalan legyen (ki tdja boldogga tudod e tenni?) szerintem nem veletlen az a majdnem egy ev...Bocsi h ilyen tisztan kimondom, de sztem ez igy korrekt. viszont abban az esetben ha ok szetmennek, meg mindig bejohetsz a kepbe, irhatsz neki sms-t meg barmi...vigyazz arra h tobbet ne hibazz.

Es hidd el nekem, egy platoi szerelem, ami beteljesuletlen, nem is hasonlit az igazi valos szerelemhez, amelyben allando igazi es komoly erzelmek vannak. Azert mondom ezt, mert mindkettot megertem mar...es tudom mi a kulonbseg.

Ha a fiu egyuttmarad a baratnojevel, akkor sajnos le kell mondanod Rola...es tudom h fajni fog, en is rengeteget sirtam...de mikor megismersz valakit aki majd szeretni fog es Te is viszont szereted, akkor megvaltozik a velemenyed! :)

En minden jot kivanok, es azt h megtalald eleted Szerelmet:) UDV (bocsi h hosszu lett...)

2008. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, a történet tényleg nagyon hasonló, de én tényleg nagyon szeretem, és el se tudnám képzelni mással az életemet. Egyébként most, még úgy május körül, mikor már rég együtt volt a barátnőjével, néha még mindig becézgetett, szóval néha annyira nyílvánvalónak érzem, hogy valahol szeret, na de hát én hibáztam, és most ott az a másik lány...:S:(
2008. aug. 4. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!