Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan készüljek az estére?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készüljek az estére?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel ma 3 éve ismerkedtem meg, az évforduló alkalmából megbeszéltük, hogy a ma estét együtt töltjük. Én mióta ismerem szerelmes vagyok belé. Ezt valahonnan meg is tudta, és tök rendesen, normálisan elmondta, hogy szeret de csak mint barátot és többet nem érez, aztán telt múlt az idő, és kb olyan 2 hónapja írt egy sms-t, hogy mióta sűrűbben találkozunk azóta ő is többet érez barátságnál. Később, egy pár nap múlva ez a téma feljött személyes beszélgetés közben és mikor kérdeztem tőle, hogy akkor mi az akadálya annak hogy együtt legyünk, hogyha én szeretem őt ő pedig szeret engem, azt mondta, hogy azért nem szeretne ebbe belemenni mert túl fontos vagyok neki hogy a gyerekes hüleségek miatt mennyen tönkre a kapcsolatunk és a barátságunk is. És hogy eljön majd az idő mikor regyütt leszünk de még nem most.

Na szóval ma 3 éve pontosan hogy először találkoztunk és ugye a megbeszéltek alapján jön ide hozzám este, hogyan készüljek az estére? vegyek neki valami ajándékot? Virágot vagy valamit?

Valamint segytsetek, hogy hogyan tudnék összejönni vele, akár már ma este is ha van rá esély.

a lány 17 éves, én 18



2014. júl. 12. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy tábla csoki egy üveg Martini és húzzál bele ne légy mamlasz
2014. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a piát még nem tudom megvenni, még van 2 hét híjja a 18 nak és nem adják ki! :(
2014. júl. 12. 12:22
 3/3 anonim válasza:

biztos van valami 18 éves ismerősöd, aki vehetne neked.

amúgy szerintem egy szál rózsa+milka csoki is megteszi :)

2014. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!