Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az beteges ha tetszik egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az beteges ha tetszik egy 30 éves csaj?

Figyelt kérdés
2008. aug. 3. 03:42
 1/7 A kérdező kommentje:
És 17 éves vagyok
2008. aug. 3. 03:42
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Vaannak gyönyörű szép 30 éves lányok, úgyhogy betegesnek nem beteges, de komolyabbra ne számíts.
2008. aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
nem ez tök normális h 30 éves csaaba vagy beleesve. Amúgy kimutatták h szaporodástani szempontból a 18 éves pasik és a 31 éves csajok a legideálisabb pár mivel egyik oldalról a spermiumok termékenyítő készsége ilyenkor a legfrissebb, másikról meg a belső női nemi szervek ilyenkor a legérettebbek hogy sikeresen kihordják az utódot. De ezt csak érdekességként mondtam el. Amúgy meg szerintem egy nő a vonzereje maximumát tényleg 30 körül éri el, mivel ekkor már testileg és szellemileg is komoly emberhez méltó. Ha egy olyan 30 éves csajra nézel aki tudja mit akar, helyén az esze öntudatos és befutott az maga egy szexbomba, olyan büszkeség és szexualitás sugárzik róla amit más korban nem látsz. Különben én is legalább egy tucat 30-as csajba voltam beleesve ilyen korban de még most is gondolkodás nélkül bevállalnék jópárat, sőt! Jobban díjazom mint a 20 éves fruskákat szinte ég és föld a különbség. Meg szerintem mindenki tudja ezt.
2008. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bármit megtennék hogy az enyém lehessen csak még nem mondtam el neki hogy tetszik nekem
2008. aug. 3. 10:42
 5/7 A kérdező kommentje:
ilyenkor lennék 10 évvel idősebb :(
2008. aug. 3. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem beteges.Valamelyik fiúnak bejönnek az érettebb nők,lányok.
2008. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A barátnőm is 30 éves és egy 17 éves sráccal beszélget majdnem minden nap.Még csak plátói a kapcsolat,de bármi lehet belőle.Főleg mert a srác értelmesebb a koránál.:)Úgyhogy szerintem se beteges.
2008. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!