Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Általában kapósak a mozdonyvez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában kapósak a mozdonyvezetők és buszsofőr pasik?

Figyelt kérdés
Tudom, első szempont, hogy a legtöbb humoros, kedves. Már amelyik. Meg hát egyes nőknek ingyenes, ezt sok nő kedveli. Nem másodsorban diploma nem kell, mégis magasan jobban keresnek, mint egy átlag diplomás. 180 nettó biztos megvan egy buszsofőrnél, 230 nettó meg egy mozdonyosnál. Tehát nem mondanám, hogy koldusok. Igaz nagyon nehéz, felelősségterhes munka, veszélyes is, a legtöbb mozdonyos már gázolt el embert, ha jól tudom. Elkerülni szinte lehetetlenség.
2014. júl. 7. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

MI???

amúgy ezt kifejtenéd, kérlek?

"Meg hát egyes nőknek ingyenes, ezt sok nő kedveli. "

2014. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

180 nettó nincs (már) meg a buszsofőröknél. Legalábbis vidéken... Már olyan 120k körül keresnek, mert összevonások voltak. Vasutasok viszont 160-180 körül kapnak, úgy tudom. De amíg az előbbi tartja a kapcsolatot az utasokkal, addig az utóbbi már nem.


Van sofőr ismerős egyébként, aki minden héten legalább egyszer csalja lányokkal a feleségét, szóval jó nekik. Egy ingyen utazásért egyes lányok simán szétteszik a lábukat.

2014. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egy buszsofőrnek? 180 nettó? meg mozdonyvezetőnek 230e? hol élsz te gyermekem? vonj ki kb 60e mind a kettőből...


Bocsi átlag diplomás 330e... de egyébként a kamionsofőrt írtál volna akkor oks...

2014. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez érdekes felvetès, nekem egyik tìpus se jön be, jobban mondva nem vagyok rákattanva egyik foglalkozást űző férfiakra se de ha kiderülne a kiszemelt férfiról hogy a kettő közül valamelyik a szakmája, nem lenne se előny se hátrány :)
2014. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jönnek be, meg ha utazom nem is szeretem, ha lognak rajtuk a lányok, inkább figyeljenek a munkájukra és munkaidőn kivül csajozzanak.
2014. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

2012 ben volt ez, azóta nem tudom mi van.


,,Nettó 210.620 forint a mozdonyvezetők átlagfizetése."

2014. júl. 7. 22:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Én úgy látom bejön a nőknek. Pedig nemis néznek ki valami jól ezek a pasik és sok az idősebb is köztük.
2014. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

# 3:

Attól mert te 330k-t keresel nem jelenti azt, hogy ennyi az átlag. Inkább a 200k körüli nettó bér a reális, ami kezdőként csak 140-180k körül van.


# 6:

Ez attól is függ ám, hogy milyen vonatot vezetnek. Villamos, vagy dízel, teher, vagy személyvonat... Nem mindegy ám.


A buszsofőröknek viszont biztosan csökkent a fizetésük egy negyvenessel mert mondom, összevonások voltak és mondják állandóan a magukét.

2014. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Busznál:


,,Transman 160-170 ezer nettó szoló kocsin, 190 ezer nettó csuklóson... BKV 140-160 ezer

2014. júl. 7. 22:26
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem van egy buszsofőr ismerősöm, 42 éves, nem egy jóképű alak. Mogorva is. De egy csaj, aki előtte közgazdásszal járt, elhagyta és kitúrta a buszsofőr feleségét (akitől már volt gyereke is) és befurakodott a sofőrhöz. Azóta ingyen utazik nagy távolságokra is a kis feleség (kb havi 25 ezer ft ot spórol így meg), már gyereket is vár a sofőrtől
2014. júl. 7. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!