Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valakinek alakult innen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek alakult innen komolyabb kapcsolata? Vannak itt 30 körüli szingli pasik? :-)

Figyelt kérdés
Hátha itt vár az igazi...
2010. jan. 6. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Az első kérdésre nem tudom a választ - nekem nem.

A másodikra: én mondjuk pont 30 vagyok és szingli. Nem mondom, hogy én vagyok az igazi ;)

2010. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem egy társkereső oldal.............
2010. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. --> Valószínűleg ez itt nem is fog kiderülni (mármint hogy Te vagy-e az igazi), de tenni lehet érte, hogy kiderüljön. Főleg ha Te is igazit keresel :)!
2010. jan. 6. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Tudom, hogy nem itt fog kiderülni. Nem is itt kell kiderülnie. Az igazit meg nem keresni kell, hanem egyszercsak szembejön majd. Ha keresni kell, akkor az nem az igazi! :)

2010. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lacikaaaaa ***** válasza:
Nekem alakulgat valami. Nem társkereső oldal de lehet,eddug ugytünik hogy én itt találtam rá az igazira.
2010. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lacikaaaaa ***** válasza:
*eddig... bocs fáj a fejem.
2010. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nyilván a keresgélést nem a szó szoros értelmében kell venni! :) Csakhát sosem tudni épp hol/kit/mikor sodor össze az élet. Éppenséggel ez is lehet egy kiindulópont nem? Legalábbis én nem zárkózom el semmitől!


Drukkolok az előző hozzászólónak:)!

2010. jan. 6. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!