Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Furcsa, hogy nekem tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, hogy nekem tetszenek az olasz, spanyol, görög egy szóval a déli pasik?

Figyelt kérdés

A Magyarországon élő déli típusú férfiak között és az igazi déliek között mi a különbség? Külsőleg és belsőleg.

Volt valakinek dolga ilyen férfival?


2010. jan. 5. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem furccsa. pl nekem a japán csajok tetszenek mert jól sikitoznak az ányba, van akiknek az afrikai pasik tetszenek mert nekik hosszabb.
2010. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Nekem már volt dolgom spanyollal, kubaival, indiánnal, arabbal, stb.

Én inkább ilyenekkel barátkozok, szeretem a temperamentumukat meg mindent.. Annyira másak mint az itteni emberek, sokkal lazábbak, jobban tudnak bulizni meg minden.. Beszélgetni is jó veluk, nagyon aranyosak:)

És nem furcsa, nekem is csak azok tetszenek!

2010. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Már hogy lenne fura? :D

Nekem is az ekzotikus pasik jönnek be "külsőleg"

Az már más tészta hogy "belül" milyenek...

Nah mind...szóval tök normális!...Én is bukok a kreol bőrű szép arcú szépségekre! :)

Kreol bőr alatt nem azt a cigány kreol színt értem!mielött vki félre értene... :D

Nézd én Olaszban élek de nincs sok külömbség ....ha úgy mond szépségekre hajtasz akkor azok inkább Szicilíában vannak!

Görögben még nem voltam...de a nevelő apám az volt évekig és az összes bnöm oda volt érte :S

Nah az vicces volt xDD LoL

Nekem most éppen Marokkói szármnazású barátom van és "nekem" most ő a legszebb :)

Szép halvány barna bőr színe van...és nagyon helyes ekzotikus arca...De persze itt Olaszban más...Otthon magyarban az ilyen mocskos lepukkant arabok vannak!Azokkal nehogy kezdj! :P


17/L


L.O.V.E

2010. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

nem furcsa az ilyen latin pasik nagyon helyesek:)) nekem is tetszenek, egyszer volt marokkói pasim nekem is, mint az egyik előttem szólónak :D

de remélem egyszer egy spanyollal is lesz dolgom:P

18/L

2010. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Bizony bizony jók ám ;)


Hát, akkor tudom már, hogy az elkövetkezendő években melyik országokba érdemes elmennem. :D

2010. jan. 6. 18:45
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

"A Magyarországon élő déli típusú férfiak között és az igazi déliek között mi a különbség? Külsőleg és belsőleg."


Általánosító, prekoncepciókra építő nímand vagy már most. Akarsz róla beszélni?

2010. jan. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

17:12 látom jó bnök lennénk!!! :DDD


Kérdező...Mondom ha mész Marokkó-ba akkor menny Casablancára!Ott vannak a szépségek..az én pasim is onnan való :)


Mondom ha jössz Olaszba akkor déli helyekre mennyél pl:Nápoly,Szicília...Rómát idmádom...de sok jó pasit nem láttam ott de ki tudja azért próbálkozhatsz ott is... lehet bepasizol és még híres történelmi helyeket is láthatsz közben :)

Nemtudom Spanyolokról azt halottam hogy nem tiszták... :S

De bisztosan köztük is van kivétel...habár 1ik bnöm Spanyolban dolgozott és összeszedett egy olyan szépséget hogy csak úgy gülledtek a szemeim O.O

:D


17/L


L.O.V.E

2010. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem az a furcsa, hogy ők tetszenek, hanem az, hogy ezt kérdezted. Sztem. :P ;)


Ez nem természetes???

Kreol test vs. habfehér, max. a számítógép fényét élvező...


Jó, ha egy pasi Napot-látott, tengerben pácolt, homokos-kavicsos parton párolt...

Asszem elcsöppent a nyálam. :P

2010. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én is imádom az olaszokat! egyszerűen megőrülök értük :)) ha olaszban vagyok 2 percenként belezúgok egy pasiba :) itthon sajnos semmi...

egyszer voltam eddig szerelmes, egy olasz srácba :(

l18

2010. jan. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán furcsa,mert ez sztem kb minden harmadik nőnél így van.
2010. jan. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!