Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a rendszeres sport változtathat annyit a külsőmön, hogy szebb csajoknak is bejöjjek?

Figyelt kérdés
Egyébként nem vagyok túlsúlyos, csak izmos sem.
2014. jún. 24. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ez a tipikus "azé gyúrok hogy jobb csajokkal kúrhassak" felfogás
2014. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És mi a gond vele? :D
2014. jún. 24. 23:02
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem azért kéne edzeni.
2014. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 DanteSparda ***** válasza:
ha jól érzed magad a bőrödben azt mások is látják
2014. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Végre valaki a jó oldalról közelíti meg!!!


Sportolj légy esztétikus,sportos,zsírtalan!

Az h neked a csajok a motiváció? Na bumm,és? Amúgy rajtad kívül is többeknek az mint gondolnád:)

2014. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én se értem, hogy miért szólják le, aki a csajok miatt csinálja. Miért baj az, ha maximalizálni akarja valaki az esélyeit?
2014. jún. 24. 23:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Mert a SAJÁT tested azért alakítod,esetleg akaratod ellenére hogy másnak megfelelj.

Azért ölsz magadba rengeteg pénzt,időt hogy megfelelj? Mit tett le a másik hogy ezt elvárja?

2014. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tett semmit, de nekem is a jó csajok jönnek be, és ha sportosabbnak kell lennem, hogy legyen náluk esélyem, akkor ez van. Érted, nem kell tennie semmit azért, hogy elvárhassa, mert anélkül is megkaphatja a jó pasikat is, akkor én háboroghatok ezen, és marok marcsázhatok, vagy esetleg felhozhatom magam arra a szintre, amin már bejövök neki.
2014. jún. 24. 23:11
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha ez a motivációd megjósolhatom hogy 2 hónapon vagy legalábbis fél éven belül abba fogod hagyni,hidd el.


Ha TE magad jelenleg is jól érzed magad akkor egyfolytában az fog eszedbe jutni hogy "Mi a sz*rért csinálom ezt?"

2014. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Annyira nem érzem jól magam, mert nekem se tetszik, amilyen a testem, de ez inkább azért zavar, mert gondolom, hogy ha nekem nem, akkor a nőknek sem. Jobb lenne úgy végigmenni az utcán, hogy büszke vagyok a külsőmre, mint így.

Egyébként már 2 és fél hónapja csinálom, két hét múlva meglátjuk abbahagytam-e :D

2014. jún. 24. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!