Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bulin, neten kívül hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulin, neten kívül hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én tanácstalan vagyok ez ügyben. Neten ismerkedni szerintem gáz dolog, buliban viszont leginkább csak egy éjszakás kalandok alakulnak ki. Hol kereshet magának párt az, aki a fentiek közül egyikre sem vevő?


2010. jan. 4. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
suli, rendezvények, sportolás közben (futópálya v. konditerem), csak nyitva kell tartanod a szemedet ;)
2010. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Suli kilőve, mivel csak fiúk járnak oda szinte. Sport szintén, mivel nem sportolok. :(
2010. jan. 4. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát kezdj el sportolni:)

De pl. teázó,kávézó,fagyizó,park,koncertek,kiállítások.

2010. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyéb programok? Kulturálisabb dolgok? Kiállítások, falu/városnap, városi rendezvények, "zöld" mozgalmak(erdőjárás,faültetés)? Ott vannak normális emberek. Nem csak a net meg a disco létezik.
2010. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bárhol. Ahol embert látsz... Nyisd ki a szemed és merj ismerkedni, ha nem mersz, akkor senki se segíthet rajtad.
2010. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bolt....Persze ne a kisboltokba keresgélj hanem egy nagyobba.könyvtár ott hidd el elég könnyű mert ha könyvtárba jár valószinű nincs komolyabb dolga biztos lesz kedve dumálgatni is.
2010. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz tippek, köszönöm. Talán lehet, hogy az utca a legjobb. Viszont alapból van bennem mindig egy kis félelem, de azért annyira nem blokkolok le. Egyáltalán hogy lehet, milyen szöveggel lehet csak úgy az utcán odamenni valakihez?
2010. jan. 4. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól írtad, mert szerintem csak bulin és neten kívűl lehet normálisan ismerkedni, legalábbis én biztos nem ismerkednék ott.
2010. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!