Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen randi tippeket tudtok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen randi tippeket tudtok?

Figyelt kérdés

-hogyan hívjam el?

-mikről beszélgessünk?

-hogyan ,,udvaroljak" neki?

-hova menjünk?

-stb.

Első randi. 14/F


2010. jan. 3. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ugyse az lesz amit eltervel, bénázni is fogsz nyugi
2010. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1gyere 2szia 3mizu 4ide....vagy....1 elhívhatlak valahova?meg akarod nézni ezt a filmet?szerinted milyen itt a forrócsoki..blabla...2.mi a hobbid, hány tesód van,kedvenc zene/kaja/hely/film..stb...3vállára teszed a kzed,enyűgözöd,bókolsz,férfias és biztonságot sugárzó a megjelenésed(inget vegyél fel!)4.mozi,(utána persze máshova is)séta bárhol,pláza,kávézó,liget,sok sikert!17/L
2010. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

úgy hívd el, hogy: nem jönnél el velem ide és ide?

én elvinném korizni, ott beszélgetni is tudtok, de nem is muszáj állandóan, sokat lehet közben nevetni ja és könnyebb testi érintkezést pl. kézfogás stb. elérni.

beszélgethettek a suliról, mozifilmekről, zenéről bármiről.

2010. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én csak annyit mondtam neki hogy ha van kedved találkozhatnánk és úgy kezdtem el a beszélgetést hogy szia hogy vagy? :D és bejött nagyon sokat beszélgettünk igaz hogy egy búcsú puszit nem mertem adni neki de hát az volt az első :D
2010. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Erről sokat lehetne írni. OLvasgass itt:

[link]

2010. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az első válasznak adok igazat!
2010. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
izgulni fogsz szóval úgy sem azt fogod csinálni amiket itt leírtak.egyébként attól is függ hogy mennyire áll közel hozzád a lány. :) pl. mennyire vagytok beszélőviszonyban,mióta ismered stb.
2010. jan. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom hogy tény hogy izgulni fogsz de semmiképp ne vidd moziba hülyeség első randi ismerkedés beszélgetés a mozi csak azt árulja el hogy nem tudod mit kell csinálni majd a 10. randi után.
2010. jan. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

oda se mersz majd menni hozzá :)

Sok sikert.

2010. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14 évesen én GTA Sin cityztem, nem pedig a csajokat hajtottam :D
2010. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!