Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan bátorítsam hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bátorítsam hogy meg merje fogni a kezem?

Figyelt kérdés

Nagyon félénk srác,már 4 hónapja ismerkedtünk meg neten,volt már 4 randink, de nem mer lépni...

Én nem szeretnék/tudok kezdeményezni,de nagyon örülnék ha tudnátok pár tippet írni,hogyan vezethetném rá,hogy ne féljen,nem fogom visszautasítani!

Saját tapasztalat?



2014. jún. 18. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tényleg az a legegyszerűbb, ha te megfogod a kezét, az biztos sokat bátorítaná. A másik, meg, ha ezt nem szeretnéd, akkor csak érintsd meg gyakran.
2014. jún. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél te a kezdeményező. Csak örülne neki. /Magamból indulok ki. Én is, "kezdő" koromban ily gyáva kukac voltam./
2014. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak helyzetek amikor a lánynak kell lépnie.

Sok félénk srác van főleg olyanok akik vagy csalódtak eddig a lányokba, vagy tele vannak lelki sebekkel hasonló dolgok miatt és még sorolhatnám.


Én barátom is ilyen volt akkoriban amikor ismerkedtünk. Ő sem mert lépni, de kiszedtem belőle azt hogy ő azért nem mert lépni igazán mert félt attól hogy elutasítom és tönkremegy az egész kapcsolatunk. Én barátom valamilyen szinten bátor volt mert puszival köszöntünk az első találkozáson is, abba nála sosem volt gond, de hogy megfogja a kezem, megöleljen számat puszilja meg esetleg csók ezektől már félt.

Én megértettem a problémáját mivel félénk volt így én adtam neki lökéseket azzal hogy amikor mentünk, többször megérintettem a kezét meg pár másodpercre finoman gyengéden simogattam az ujjait mintha meg akarnám fogni. Aztán végül összekapta magát és megfogta a kezem, olyan aranyos volt, és így tovább kezdett bátrabb, magabiztosabb lenni. A csókunk is picit félősen indult mert sosem csókolózott még senkivel, de abba már bátrabb volt jóval.


Én speciel szeretem ha egy pasi picit félénk és tanitgatni kell dolgokra, én ilyen vagyok :) Igaz hogy eddig ilyen téren csak kalandozások voltak, nem lett komoly kapcsolat. De a barátommal viszont nagyon komoly lett a kapcsolatunk, persze utána jóval amikor már ágyba kerültünk akkor is bátortalan volt, meg nagyon izgult de idővel sokkal bátrabb lett és amilyen félősen indult olyan szinten belejött hogy már én lepődtem meg mert ő olyat adott nekem érzéseket, meg minden mást amit még sosem kaptam senkitől.

Mi nagyon egymásba szerettünk és örültem annak hogy én is léptem egy picit, mert múltkor picit nosztalgiáztunk mivel akkor ünnepeltük meg hogy 2 éve együtt vagyunk és elmondta nekem hogy ha én nem bátorítottam volna valószínű sosem mert volna lépni és akkor maximum barátok lennénk vagy még azok sem :S És lehet hogy a barátom még félősebb lenne mint akkor. Kitudja, de örültem hogy én léptem.

2014. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenkinek ment a zöld!;)
2014. jún. 18. 10:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Első találkozáskor mi is puszival köszöntünk:) ezzel nincs gond! De nagyon hasonlóan néz ki a dolog,mint a Te eseted, 3-as válaszoló!:)
2014. jún. 18. 11:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon meglepődnék, ha megfogná a kezemet, de em ellenkeznék. Szerintem neked kellene lépned, kedves kérdező! :)
2014. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*nem
2014. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában a fiúk szoktak lépni, de azzal sincs baj, ha a lány lép, csak azt ne állandóan tegye. Felváltva lépegessetek :D

De ő neki is jó lenne, ha tudná, hogy közeledsz hozzá, ahogy egy lánynak, egy fiúnak is jólesik a közeledés, másik kezdeményezése:)

Csak bátran

2014. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! :)
2014. jún. 22. 00:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül Ő fogta meg a kezem:)
2014. jún. 30. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!