Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy fiú csak szexre kell egy lánynak?

Figyelt kérdés
Randiztam párszor egy lánnyal, nekem nagyon megtetszett. Kedves, okos és szép. Le is feküdtünk már néhányszor, de mondta hogy semmi komolyat nem akar tőlem. Pedig én többre vágynék mint egy szex kapcsolat. Akkor ő most csak kihasznál engem? Fordítva szokott ez lenni, a fiú szokta ezt művelni a lányokkal. :D
2014. jún. 12. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van ilyen. Ez is alkat kérdése, én nem vagyok képes erre, de ismertem egy lányt, akinek minden kapcsolata szexkapcsolat volt, és azért lett vége egyiknek a másik után, mert a fiúk akartak többet.
2014. jún. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Élvezd ki és kész. :D Látod, van ilyen.
2014. jún. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. De nem olyan ritka dolog ez, csak a pasik nem szokták elsírni mindenkinek, hogy kihasználták őket és viszonylag kevés nő dicsekszik a trófeákkal.
2014. jún. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

miért ne létezhetne

nem minden lány vágyik kapcsolatra, romantikára...

2014. jún. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Óóó, sajnos csak kevésszer, bárcsak többször fordulna ez elő!
2014. jún. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt ismerősöm, akinek egyszerre két fiúval volt szexkapcsolata, pedig a csaj tanulmányi versenyekre járt, meg úgy nézett ki mint egy tipikus könyvmoly (a szexibb fajtából persze).
2014. jún. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Létezik.
2014. jún. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Ez nem kihasználás. Megmondta neked kerek perec, hogy mi van, akkor lenne kihasználás, ha nem mondta volna el, te meg azt hiszed, jártok.
2014. jún. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ugykell tenni mintha leszarnád őket, ne mondj semmit igy kiváncsivá teszed, de utánais csak használd mertha rájön hogy gyengébb vagy,, szereles tipus,, akkor kifog használi mert kiszámitható leszel ha dumálsz.
2014. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2014. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!