Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lánnyal szilveszterkor, beleszerettem, de részeg volt. Mit tegyek? Nem emlékszik.

Figyelt kérdés
Tegnap (szilveszter este) megismerkedtem egy nagyon szép és aranyos lánnyal. Elég sokat ivott, hazakísértem és kb 3-4szer lesmárolt. Én nem ittam egy kortyot sem. Kihasználva a lehetőséget persze én is visszacsókoltam. Assem beleszerettem. Írtam neki e-mailt de semmire nem emlékszik. Mi ilyenkor a teendő hogy ő is szeressen?
2010. jan. 1. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem emlékszik de visszagondolva nem akarja már a dolgot folytatni. Lehet hogy csak futó kapcsolatot akart, ne éld bele magad. Nehéz amúgy olyan sokat inni hogy a hazaútra se emlékezzen, vagyis nem tudom. Ha a lábán hazament, akkor azért ez elég érdekes. Nézz inkább olyan nőt aki nem iszik ennyit, az Új évben úgyis nőtt az alkohol adótartalma ;)
2010. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

De annyira mázlistavaagy:D Ekkora lehetőség :)...Én a helyedben többször csókoltam vna meg dee hát istenemm :)

Amúgy TUTI emlékszik!

1000000000000%!!!

2010. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
oké, volt olyan mikor több percig smároltunk, megőrít, egyfolytában a fejemben van ez az egész. Nem birok másra gondolni, csak rá!!
2010. jan. 1. 20:00
 4/11 anonim ***** válasza:
nálunk verekedés volt odament egy csaj, kis hijján ha nem rántom el ő is kap egy szépet elrántottam és ugymond visszakézböl lesmárolt :D meglepődtem de jó volt :D, sztem igaza lehet az elsőnek
2010. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy emlékszik! A valószínűbb az, hogy csak szórakozott veled a lány. Ha szerencséd van akkor pár nap alatt kivered a fejedből és kész. Szerintem hagyd, ha ragaszkodik ehhez a "Nem emlékszem" dumához.
2010. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
smárold le szerintem józanul is... hátha neki is annyira varázslatos lesz
2010. jan. 2. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam hogy megpróbálom józanul is!
2010. jan. 2. 11:44
 8/11 anonim válasza:
nem értem..miért mondjátok ilyen biztosra,hogy emléxik?
2010. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mi történt azóta?összejöttetek?
2010. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
?
2010. jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!