Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi lenne a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi lenne a véleményetek ha egy fiú gitárral szerenádot adna nektek? Mik lehetnek a buktatói?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy nagyon kedves gesztus :)

Az egyetlen buktató az, ha szörnyen énekel. De ahhoz már tényleg elég hamisan kell énekelni, hogy én rossznak halljam :D

2014. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden lánynak jön be az ilyesmi, úgyhogy hatalmasat lehet vele pofára esni.


De ha olyan a lány akinek bejön akkor odáig lesz

2014. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
annyira nyálas lenne, hogy a szennyvízcsatornák eldugulnának és felömlene a fosos, hugyos lé amiben úszkálnak a kakigombócok :)
2014. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl .nem tud jól gitározni és hozzá kornyikálna is valami baromságot
2014. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Nekem csak akkor tetszene, ha komolytalan lenne, és az egészet végig röhögnénk...:DD

Az ilyen komoly, nyálas vallomással nem tudnék mit kezdeni, mert elnevetném magam

2014. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igen ez nagy baj, mert elég szarul éneklek! :) :(
2014. jún. 4. 21:27
 7/10 anonim ***** válasza:
én már próbálkoztam vele, nem jött be sajnos :/ 17/F
2014. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én megveregetném a vállám, merr ehhez bátorság kell dd ez lenne minden amit értékelnék
2014. jún. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj mindenképp működik ha viccesen adod elő, poénra veszed, de közben azért marad valami komolysága is(ne attól legyen vicces, hogy disznóságokat énekelsz) sőt ebben az esetben külön segít hogy nem énekelsz jól :D

Nincs az az érzelmi analfabéta aki ezen nem nevet egy jót(ha mégse nevet hagyni is kell a fenébe :D ), márpedig a jó poénok igen sokat érnek ha csapod a szelet valakinek.

Ha meg a lány pont értékelné ha komolyan csinálod, akkor sem lesz nagy gond mert ő is nevetni fog rajta egyet, értékeli a gesztust és marha aranyosnak fogja tartani(na látod ezért kell valami komolyságot megőrizni, hogy mindkét esetben működjön :D )

Én fiú vagyok és ha egyszer találok egy lányt aki tényleg megérdemli, hogy ilyen szinten leégessem magam előtte(hádde' neeeem? :D ) akkor biztos be fogom játszani :D

2014. jún. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer mondták nekem, hogy egy srác gitározni akarna nekem. A bökkenő az volt, hogy az a srác nekem nagyon nem volt szimpi, úgyhogy "üzentem" neki, hogy felejtse el, mert nem vagyok rá kíváncsi. Szerencsémre elmaradt az attrakció :) De hetekig rettegtem.
2014. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!