Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás, első randi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás, első randi. Megmerjem csókolni vagy nagyon letámadnám vele? Vagy csak fogjam meg a kezét és sétálgassunk úgy?

Figyelt kérdés
17f
2014. jún. 1. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én az első randin puszival kezdtem majd elköszönéskor a lány megcsókolt. Bevallom meglepett egy picit, de örültem neki.
2014. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

végén,ha úgy látod benne lenne,csókold meg :)

persze lehet,hogy közben megtörténik hirtelen..

2014. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ha csókra kerül a sor akkor az max bucsuzáskor sztem, addig meg ismerkedjetek :)
2014. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es, akkor te ilyen páwa jóképű gyerek lehetsz. Engem még sosem csókolt meg csaj, mindig nekem kellett lépnem és sajnsovolt, akiről utólag tudtam meg, hogy szarul esett neki, hogy lekaptam.
2014. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Búcsúzáskor szerintem belefér a csók, szerintem adj neki. Így biztos lehet benne, hogy lesz folytatása a dolognak. :)
2014. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a kézfogás első találkozásnál szerintem sok
2014. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!