Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baráti találkozóbol hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti találkozóbol hogy elhetne randit csinálni? SÜRGŐS

Figyelt kérdés

Ma találkozok egy lánnyal, akivel jóba vagyok, de csak baráti szinten. Minden nap beszélek vele és beleszerettem, mert kedves, aranyos, szép és okos szóval majdnem tökéletes 1-2 hibával és valahogy ki akarok kerülni a friends zone-ból. Heti 1x találkozok vele és keveslem ezt.

Vmi ötlet, mert nem vagyok az a nagyon nyomulós típus, ölelés, érintkezés stb?



2014. máj. 27. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Vedd elő a farkad.
2014. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is meg kellene tudnod, h ő mit érez, mert ha csak úgy rámozdulsz, akkor az akár a barátság zónátokra is veszélyes lehet...
2014. máj. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd el ajándékot vásárolni. Műkszik mint a kisangyal. Neki is vehetsz valamit ami tetszik. Azzal lépsz további egyet előre.
2014. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1# város közepén tényleg jó ötlet -.-"

2# nem akarom letámadni, szolidabb módszert keresek :D

3# nincs kinek ajándékot vásárolnom és kicsit feminista a csaj, nem nagyon engedi h bárki is bármit vegyen neki (pl barátnőjének se, h meghívja egy kávéra, mert úgy érezné, h tartozik vmivel) amit meg is értek, de amikor 5en mentünk inni és vettem egy üveg piát a közösbe, akk is csak ő szállt bele, ami kicsit fusztráló férfi szemmel :D

2014. máj. 27. 10:41
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.


Nem feltétlenül kell ajándék, magadnak is vehetsz valamit, azt is mondhatod, hogy nem tudsz dönteni. Csak ne valami triviális dologra lődd ell ezt mert azzal nyominak tűnhetsz.


Elhívhatod valami olyat csinálni, amit még korábban te nem csináltál, pl sétarepülőzni,helyszínelők kiállításra stb., Mondhatod neki azt, hogy szeretnéd kipróbálni ezt vagy azt és gondoltad közösen elmehetnétek, aztán lenne e kedve hozzá. Fizethet magának mindent, csak te szertnéd kipróbálni.


Tudom ajánlani még a láthatatlan kiállítást is a népligetnél, remek szórakozás egy csajjal, vaksötétben kell végigmenni stb.


Ezek a "barátilag" megejtett helyekre való elmenetel két szempontból is fontos, egyrészt ha valaki szemet vet rá, akkor ezekkel már nem tudja elbájolni, magyarul ha a jövőben ilyenre akarják hívni, már nem lesz számára olyan vonzó dolog, másrészt te veled fogja ezeket az első élményeket összekötni.


Azzal kapcsolatban, hogy lesz e végül valami vannak erőteljes kétségeim. Szerintem valamilyen formában mindenképpen színt kell valljál, mert a barát/pasi témában fullra vakok a csajok. Nehogy itt elkezdj erőlködni a semmiért. Gyakori hiba.

2014. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4: De így valószínűleg kikerülnél a friendzone-ból. Az más kérdés, hogy a pervzone-ba kerülnél bele, de hát erről nem szólt a kérdés.
2014. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egyszer olyan, hogy hajtottam a csajra, elhívtam, kajáltunk, azt hittem jók vagyunk, erre benyögte nekem úgy magától, hogy ő most szakított, de már kezd belehabarodni valakibe. Gondolhatod, hogy nem én voltam az a valaki és rám mint barátként tekintett az elejétől fogva, csak ezt elfelejtette velem is közölni. Gondolhatod mekkora égés volt nekem.


Egyébként mint utólag kiderült jól jártam vele, hogy nem jöttek össze a dolgok, mert egy nagy köcsög és morálisan nulla a csaj, de még így is hülyített vagy két évig, azaz elvett két évet az életemből. És soha nem fogom megbocsátani amit leművelt velem, mert még úgy plusszban tönkretette a bizalmamat az összes nő felé.

2014. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!