Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nehéz a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz a neten felkelteni egy lány érdeklődését?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Élőben nem nehéz? :)
2014. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert még téli álmot alszik.
2014. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mert folyton offline :-D
2014. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én neten sokkal könnyebben tudok ismerkedni mint élőben. Aztán ha már megvan a jóviszony élőben már könnyebb. De nulláról kezdeni élőben sokkal nehezebb.
2014. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan erre az oldalra gondolsz azért, mert egy idegen vagy - se kép se hang. Tudod hányan próbálkoznak még rajtad kívül?
2014. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Élőben még nehezebb.
2014. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az 5-ös írja. Egy ilyen névtelen, arctalan oldalon valami nagyon érdekes és szimpatikus dologgal kell előállni, ha azt akarod, hogy a lány felvegye veled a kapcsolatot.
2014. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ronda fiú vagy te is, mint én, akkor mindenhol nehéz.
2014. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ez a kérdés részben általánosítás, másrészt nem igaz.

Ha nehéz lenne, nem ismerkednének emberek online.

Ha a statisztikákat nézed, egyáltalán nem arra utalnak, hogy internetes csatornákon keresztül nem működik a dolog.

2014. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1 hét alatt 5 srácra írtam rá, nem ismerkedés céljából, csak dumálgatni, mert szimpatikus volt, amit írtak. Máig nem tudom hogy néznek ki, de nem is érdekel. Egyiktől se akarok semmit.
2014. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!