Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szerezzem vissza a pasimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a pasimat?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátommal de tudom, hogy még szeret. Mikor elmegyek mellette mindig de, mindig bámul és vannak más jelek is. Szeretnék tanácsot kérni, hogy szerezzem vissza. vagy legalább féltékenyé tenni vagy hogy, érezze, hogy már nem kell, és akkor ő fut utánam(tudom, ismerem)nekem olyan segítség kéne, hogy mikor elmegyek mellette, mit csináljak?rá nézek vagy mégse?szóval ilyen tanácsot kérnék mind a ketten 14évesek vagyunk.

És kérlek, ne nevessetek, ki nagyon szeretem őt




2008. júl. 28. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jó megoldás, hogyha féltékennyé teszed.

Ülj le vele beszélgetni, tisztázzátok az érzéseiteket.

2008. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az volt a kérdés hogy mikor elmegyek ellöte mit csináljak...a többi a szövegbe van
2008. júl. 28. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik a válasz? Akkor miért kérdezel? Nézz rá és vágj pofákat! Az biztos tetszik majd a srácnak. Ha biztos vagy benne, hogy még szeret, akkor inkább örülnél neki. Miért akarod féltékennyé tenni? Ha nem szeretd hagyd békén és keress mást!
2008. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ó, bocsika. Most látom, hogy te is szereted őt, csak jól eldugtad a végén.
2008. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszadónak teljes mértékben igaza van


Ha ennyire hálátlan vagy, hogy egy bocsi-t sem bírsz odalökni neki, akkor nem érdemled meg, hogy válaszoljanak.


süti

2008. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bocs csak anyira rosz nélküle szeretem őt
2008. júl. 28. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne elmenj előtte,hanem menj oda hozzá(hívd el esetleg valahová) és beszéljétek meg ezt.Az a legjobb,nem kerülgetni egymást még napokig vagy hetekig.Azt meg,hogy féltékennyé teszed,felejtsd el,elsülhet rosszul is,és akkor még bízni sem fog benned.
2008. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!