Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsam meg 14 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NERD HD kérdése:

Hogyan hódítsam meg 14 évesen?

Figyelt kérdés

Na sziasztok azt szeretném kérdezni hogy,hogy hívjam el randizni vagy vmi ilyesmire egy 12,5 éves csajt(uszoda,ő 4-től jár én meg 2-től,ő kőbányán,én pedig VII.kerületben lakom)

Már egyszer megpróbáltam de csúfos volt! :-(



2014. máj. 11. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
sehogy hagyd békén :D még fiatalok vagytok :) előttetek az élet! 18/L
2014. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
xD
2014. máj. 11. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Te ne hódítgass egy 12,5 éves kislányt. Se neked de neki meg pláne fogalma nincs egy "kapcsolatról", úgyhogy inkább játszál a legoiddal, jobb lesz neked is de a kislánynak méginkább....
2014. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát menjél te is 4-től az uszodába, és próbálkozz. Bár az sem ártana ha várnál még 2-3 évet mire leszel vagy 16-17 éves ő meg 14-15 mert 12 évesen nem biztos még hogy annyira érdeklik az ilyen dolgok.
2014. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ezt nem tenném mert az apja sanszosan leszedi a fejedet.

Ja és igen egy 12 éves lányt valószínűleg nem érdekel egy kapcsolat ahogy mondták próbáld meg majd 16-tól.

Több értelme lesz.

2014. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#2 nem kértem a kor osztállyal kapcsolatos véleményeket! és igen is érdeklik az ilyen dolgok!

#1 igen lehet h igazad van,de ő egy kicsit érettebb egy 12,5 éves csajhoz képest inkább mondjuk 14 évesnek

2014. máj. 11. 16:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg milyen swag vagy.
2014. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jáj, ti biztos sose voltatok szerelmesek ilyen fiatalon, azért külditek el legózni...

Elmondanám nektek: a szerelem, kortól független!


Nézd, ha éretlen hozzá, tényleg hagyd békén. Talán még egyszer megpróbálhatod valamikor, nem most, hanem kicsit később... hogy később, mit szól hozzád.

Addig meg vagy hanyagold, vagy csak úgy legyél neki, hogy bebizonyosodjon, hogy szüksége van rád.


MIELŐTT még valaki belém kötne; IGEN, 12-14 évesen...

A szeretet minden korban jár az embernek.


Ja, és ha majd valamikor szexre kerül a sor, akkor használjatok óvszert. Gyógyszert ne, az nagyon rossz.


Illetve ajánlanám neked, hogy ilyen jellegű problémával ne keresd meg a gyakorikerdesek felhasználókat, mert senkinek semmi köze az effajta magánéletedhez, hogy te mit, mikor kezdesz, és hogyan. Úgyis csak leszólnak.

Javaslom, ha ez csúfos volt, akkor legyél kreatív, és találj ki magadnak más lehetőségeket a lány meghódítására. Légy tökös. Valamelyik módszer egyszer csak bejön.


Látod, mástól nemigen várhatsz segítséget.

De az irigy emberekkel nem is kell foglalkozni, azok mindig voltak és lesznek is.


Úgyhogy hajrá!


Köszönöm a figyelmet.

2014. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!