Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak a lánynak szilvesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a lánynak szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Van 1 lány aki nagyon tetszik nekem és sztem énis neki. Ő elhívott engem szilveszterezni, és arra lennék kíváncsi h szerintetek hogy mondjam meg neki h szerelmes vagyok belé? Valami ötletet légyszi nem vagyok túl jártas ebben.
2009. dec. 27. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem rég jöttem meg amcsiból. Ott az a szokás, hogy éjfélkor meg kell csókolni valakit. Itthon nincs ilyen?
2009. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
csokold meg
2009. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Itthon sajna nincs, de köszi az ötletet majd én bevezetem ezt a szokást:)
2009. dec. 27. 16:28
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
hát próbál minét többet vele lenné és tapizz stírölj maj vallj neki h többet érzel mint haverság , jön ez magától
2009. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogd meg a kezét, súgd a fülébe, hogy boldog új évet és csókold meg. Nem kell rámászni, csak finoman és ne is legyél hulla részeg. Akkor nem nagyon fogja pozitívan értékelni. :D
2009. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

A fő kérdésre a válasz:

BUÉK!!!!


Ami alatta van: 1-2 pohár /attól függ, hogy nála is van-e pohár/ pezsgővel a kezedben odasántikálsz hozzá és alami ilyen süket dumát ellősz:

Boldog új évet! Új év, új kezdet, új szerelem.. hát nem erre vágyik mindenki? És Te? Mert én igen.


Tudom hogy röhejes, de ezen legalább röhög egy jót és tudni fogja, hogy mit érzel.


Egyébként a legegyszerűbb: improvizáció! Egyszerűen nem lehet előre betervezni.

2009. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Mond neki ezt: szeretlek,imádlak, farkamra kívánlak.
2009. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A legnehezebb az lesz h ne részegedjek le teljesen:D
2009. dec. 27. 16:41
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Megesett velem, hogy az éjfélt átaludtam már...huha jó pár napig hánytam. De figyu, egyből ne kezd a szerelmmel mert akkor bánatodba kell igyál. Csak finoman mint a tolatás csúszós úton.

Hajrá.

2009. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hívd ki sétálni vagy csináld úgy hogy 2en legyetek akkor és Nézz bele a SZEMÉBE :D és mond meg neki h. te szereted...:)és akkor majd megvárod a reakciót ls ha látod h. mosolyog vagy azt érzed h. neki is bejöz akkor sztem ne légy bátortalan jöhet a csók:)) ha meg éátod h. nem nagyon tetszik neki akkor hagyd de remélem nem ez lesz:D;) ügyi légy de beszélgess még előtte vele 2szemközt h. jobban megismerjen megszeressen és utána...;) ne támadd le rögtön a csókkal..


Szerintem..:))

2009. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!