Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltál már Lakat Partyn?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már Lakat Partyn? Érdemes ilyenre elmenni?

Figyelt kérdés

Keresgéltem a neten, de nemigen találtam beszámolót arról, hogy milyen egy ilyen parti. Te voltál már? Könnyű ott ismerkedni, vagy inkább erőltetett a dolog?


[link]



2014. máj. 9. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A mi városunkban már szerveztek. Úgy működik a dolog, hogy belépésnél kapsz egy kulcsot pasiként, a csaj meg egy lakatot. Kénytelen vagy odamenni lányokhoz ismerkedni, megkérdezni, hogy nyitja-e a kulcsod a lakatját? Ha nem, addig mész oda más nőkhöz, amíg végül egyiket nyitja a kulcsod. Azt hiszem, ha megtalálja egymást két ilyen ember, kapnak ingyen italt is! :D
2014. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogyan működik, az érdekel, hogy beválik-e. :) Milyen a felhozatal? Jó nők/pasik is vannak, vagy inkább olyanok, akik kevésbé jók, ezért máshogy nem tudnak párt találni? Neked bejött? Megismertél valakit?
2014. máj. 9. 17:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejött. Meg hát..:D Ide azért igényesebb emberek járnak. Próbáld meg! Csak nyersz vele!
2014. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezek a rapid randik egész jók, egy hátránya van, hogy mindig 2-szer annyi férfi van.

Meg egész olcsó, asszem 5000 ft.

2014. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A fenti linken azt írják, hogy 50-50% körüli az arány.
2014. máj. 9. 17:43
 6/13 WheneverYouWant ***** válasza:
Valóban jó lehet a félénkeknek. Már van egy dolog ami miatt odamehetsz bárkihez aki tetszik. És mivel utána is együtt mentek a nyereményekért akkor is lesz "ürügy" hogy fenn tartsátok a kontaktust, arra az estre ha az egyik fél megszeppenne vagy eleinte vonakodna az ismerkedéstől.
2014. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A nyereményért csak akkor mentek, ha összeillő lakat-kulcsot találtok. Ha nem, akkor hiába tetszik, nem mentek a nyereményekért együtt, hanem mindenki próbálkozik tovább. Gondolom én, ezért lennék kíváncsi valakinek a beszámolójára arról, hogy hogyan megy ez a dolog a gyakorlatban. Mennyire vicces vagy félszeg, stb.
2014. máj. 9. 19:41
 8/13 anonim ***** válasza:

hát nem tudom.

Lakat randin még nem voltam, de sima Rapid randin már voltam 3 alkalommal.

az első kettőn huszonéves korosztályban "indultam", de egyetlen kölcsönös találatom sem volt, nem volt folytatás sosem senkivel.

Az elsőn 3 vagy 4 lányt jelöltem be a 6-ból, a másodikon 6-ot a 7-ből...

no comment...

A harmadikon már a harmincas korosztályban indultam, na ott 2 vagy 3 volt akivel találkoztam volna újra, de kíváncsiságból bejelöltem a 7 lányból 5-öt...

állítólag a maradék kettőből az egyik jelölt engem, de mivel én nem jelöltem őt, így nem tudom ki volt :D

nekem kissé gyanús, hogy nem-e csak bezsebelik a lóvét és kb megy is a kukába az összes papíros...

valahogy nem tudom elhinni, hogy senkinek sem voltam elég szimpatikus...

2014. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy érdekükben állna kukázni a papírokat, hiszen nem nagy munka a párosítás, és ha összejön egy pár, akkor az jó nekik, mert akinek sikerült, az vélhetően elmondja másoknak, hogy ő ott jött össze a párjával, ami jó reklám.
2014. máj. 9. 19:54
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy a rapidrandi koncepcióját kényszeredettebnek érzem, hogy mindenkivel beszélni kell, akkor is, ha egyből látszik, hogy nem az eseted. A lakat annyiban jobb lehet, hogy ahhoz mész oda, aki valamennyire bejön már külsőre is.
2014. máj. 9. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!