Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire csalókák a képek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire csalókák a képek, amiket az emberek küldenek magukról neten?

Figyelt kérdés

Aki már talizott netes ismerkedésnél, mennyire csalódott, ill. mennyiben kapott mást, mint amit várt a képek alapján?

Gondolom mindenki a legjobb fotóját mutogatja, ehhez képest a valóság nagyon lehangoló?


2014. máj. 1. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2014. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha normális géppel lett készítve a kép, normális szögből (pl totál szemből), normális megvilágítás mellett, és nincs semmi utómunka, akkor nem lehet csalódás.
2014. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Akikkel eddig én találkoztam srácok, hasonlítottak a képen lévőkhöz. (Volt, aki élőben jobb volt)

Rám pedig azt mondták, hogy élőben is ugyan úgy szép vagyok, szóval...Szerintem ez a személy és annak képeitől függ.

2014. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
volt +15 kg-os élőben..
2014. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

pasik általában korrekt képeket küldenek, egy gyöngyszemmel találkoztam, aki zöldre photoshoppolta a szemét, mert említettem, hogy a kéket meg a zöldet jobban szeretem.

23L

2014. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én csak történeteket ismerek, hogy 10 évvel vagy 20 kilóval "fiatalabb" képeket küldözgetett. De olyat is mesélt egy ismerősöm, hogy a pasi úgy nézett ki mint Vin Diesel, de egy képen se volt viszonyítási pont, aztán élőben meg a válláig sem ért a srác. Vagy egy képen se mosolygott és az összes foga ki volt rohadva elöl.
2014. máj. 1. 16:18
 7/16 anonim ***** válasza:
#5 ez komoly? :D:D:D
2014. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy ha ilyen mértékkel nézném, akkor a valóság mindig más, mint a képen. Lehet azt mondani valakire, hogy egy képhez képest csúnyább.. mert mondjuk a hideg miatt vagy az izgalom miatt más lesz az arca, stb. De!

A hangsúly nem ezen van, mert az emberek többsége napról-napra de van, hogy óráról-órára másképp néz ki valamivel. Mert ma épp így sminkeli magát, holnap másképp, most ilyen kedve van, holnap olyan és ez valamennyire mindig változó. A fő karakter vonalak megmaradnak. Egy lánnyal találkoztam és akkor, ott egy hangyányit csúnyábbnak tűnt (de ez akkor nem is tudatosult bennem csak utána) annál a képnél amit előtte küldött, de amikor megjelent az első mosoly az arcán, akkor a világ legeslegszebb lányává változott :)


Utána mindenféle képeket küldözgetett és volt amin nem annyira tetszett, de tudtam, hogy a valóságban sokkal-sokkal szebb smink nélkül! Sokszor pont a smink rontja el az összképet. Szóval szerintem egy valamilyen irányvonalnak jók ezek a képek de soha ne számítson arra senki hogy 100%-ban úgy fog kinézni valaki, mert tényleg függ sokmindentől.

2014. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ez igaz, van olyan ismerősöm, aki élőben szép, de viszont az összes fényképen csúnyább, borzasztó "fényképarca" van.

De én most itt olyanokra gondoltam, akik direkt jobb színben akarják feltüntetni magukat egy képpel.

2014. máj. 1. 16:30
 10/16 anonim ***** válasza:
Én akárhogy fotózom magam a telommal, rosszabbul nézek ki a képeken sokkal,mint élőben. Így nem nagyon küldözgetek képeket.Pedig élőben tetszem neki,de nem akarom,hogy azt higgyje,hogy olyan vagyok,mint a képen.
2014. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!