Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csókolózni? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? 14/L

Figyelt kérdés
A barátommal alig 1 hete járunk és tegnap megcsókolt. Első alkalom volt életemben. Mások is elrontották az elsőt? Nem tudtam mit kell csinálni.pls irjatok le tanácsaitok tapasztalaitokat meg hogy hogyan megy ez

2014. ápr. 22. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenki azt fogja mondani hogy majd jön magától.
2014. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sulek Péter ***** válasza:
nagyon sokan rontják el az elsőt ne izgulj :) érintsétek össze a szátokat adjatok puszikat majd fordítsd oldalra a fejed és éljétek bele magatokat jobban :) gyakoroljatok és menni fog :)
2014. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=tJsEHT5djlw nesze tanuljál kicsi lány :D
2014. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
14 évesen már dugnod kellett volna a fél várossal erre ilyen kérdésekkel jössz??ez a mai világ...
2014. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es. te ilyenkor magadnál vagy???
2014. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 4. válaszoló szarkasztikusan mondta. Nem kéne mindent komolyan venni.
2014. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem is 14 évesen volt az első.:)

és borzalmas volt.:D nekem az a tapasztalatom, hogy a fiúk inkább a nyelveset szeretik, de én meg jobban azt amikor csak az ajkakat vesszük az ajkaink közé:)

2014. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érzésből. Először mindenki kicsit bénácska, én is totálisan elrontottam, mert annyira izgultam, de aztán valahogy sikerült ráhangolódni :)
2014. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bognarevelin válasza:

nekem kicsit ittas állapotban (nem részegen) volt az első :)

de nem rontottam el! sőt még azt is mondták hogy édes vagyok. és amikor a srác közeledett kicsit megijedtem, mert féltem hogy ügyetlen leszek és nem de minél többet gyakorolsz annál jobb leszel.

2014. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!