Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hova érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hova érdemes vinni egy 45 éves nőt 3. randin?

Figyelt kérdés

Sétálni nem igazán akar és az idő is szar.

25/F


2014. ápr. 17. 18:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudnátok Pesten jó helyeket mondani?
2014. ápr. 17. 18:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Kávézóba esetleg. Most így hirtelen nem jut eszembe jobb.
2014. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ott voltunk előzőleg.Nem lenne gáz megint oda menni?
2014. ápr. 17. 18:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Étterem

Mozi

Színház

Cukrászda

Kávézó

Teázó

Múzeum

2014. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az ágyadba vagy az ő ágyába. vagy kanapé, konyhapult...
2014. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5:Még nem tartunk ott és nem is tudom,hogy hogy kéne rávennem.De ha van bármilyen jó tanácsod,akkor örömmel hallgatlak.
2014. ápr. 17. 18:36
 7/9 anonim ***** válasza:
áthívod filmezni. mondjuk elég sablon :D de meg kell próbálni
2014. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

25 évesen 45ös csajra nyomulsz? ha szép nő, akkor giga respekt, ha leharcolt, akkor lúzer vagy.


egyébként én is kb ennyi voltam mikor összejöttem egy 38 éves nővel. húúú az micsoda király volt. de ezek a csajok már pénzes helyekre vágynak. nem tudod olyasmivel elkábítani, ami bejön az ilyen tinipunciknak. és legyél jó az ágyba, mert ott is nagy elvárásai lesznek. ;-)

2014. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen az a leharcolt egy 45 éves nőnél.Nem úgy néz ki,mint Gwyneth Paltrow.36-nak tűnik és teljesen átlagos.

A randit már megoldottam.

#utolsó:A hozzád hasonlók miatt vannak gyökér kérdések az oldalon(lásd.:Gáz-e....,Lúzerség-e....)

Pont leszarom a véleményed,a tiszteleted,pedig dugd fel magadnak,mert idióták tiszteletére nem tartok igényt.

2014. ápr. 23. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!