Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit vegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit vegyek a barátomnak?

Figyelt kérdés
11 hónapja együtt vagyunk...és nem tudom hogy mivel lepjem meg Karácsonykor.Kérlek segítsetek!!!
2009. dec. 21. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is már napok óta ezen rágódom...
2009. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Parfüm, öv, karkötő (esetleg a saját, vagy a barátod nevét bele gravíroztatva), könyv, felső stb.
2009. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan dolog amire vágyik vagy amit szeret mondjuk lehene olyan amit tud viselni és te jutnál az eszébe!Nyaklánc fülbevaló vagy gyürü!De ha szerinted ez drága akkor esetleg valami felső!Vagy parfüm vagy valami kedvenc csapata vagy forma-1 séről valami!
2009. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fiúnak nyaklánc fülbevaló??!
2009. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vegyé neki guminőt
2009. dec. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem BIbliát:D annak mindenki örül
2010. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!