Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap találkozom vele....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozom vele. Annyira jó, de félek. Hogyan viselkedjek? Mit csináljak? Miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés

Lány vagyok egyik haverom nagyon bejön holnapra megbeszéltünk egy talit és nagyon félek de annyira örülök neki hogy talákozunk.De mégis tanácstalan vagyok:S

Mit tegyek, nevessek sokat vagy mit? Mert eddig ha fiuval találkoztam minden simán ment, de ő más:).:S

Bnőm azt mondta a lényeg hogy ne jöjjek zavarba de mit csinájak mert tuti ez lesz és akkor levágja h szeretem:S


2008. júl. 25. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Legyél mindig olyan,amilyen szoktál lenni,semmi esetre se játszd meg magad,mert azzal csak rontasz és igen nevessetek együtt,sokat beszélgesettek pl mit csináltatok eddig a nyáron,miket szerettek,hobyk stb. menjetek fagyizzatok egyet ,sétáljatok egy nagyot.

;-)

2008. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miert baj, ha megtudja, hogy szereted? egy randi nem pont errol szol?
2008. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem baj csak nemtudom.félek..

Am az igaz hogy ha beszélek hozzá akkor nézzek a szemébe? Persze nemmindig de gyakran??

2008. júl. 25. 12:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, mert az az oszinteseg jele. bizalmat ebreszt a sracban es igy konnyebben megnyilik elotted. az pedig negyon fontos!
2008. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen nézz a szembébe.. Ez egy randin nagyon fontos dolog... Hisz a szem a lélek tükre... És szerintem se jó dolog ha egy pasi leveszi rögtön h szereted... figyelj arra hogy ne nyomulj nagyon... Mutasd ki hogy szimpatikus de ne vidd túlzásba;) És hagyd hogy ő kezdeményezzen;):D

Témák pedig.. Fontos hogy legyen miről beszéljetek... pl... Miket szerettek csinálni szabad időtökben..

Mit csináltatok a nyáron... Hova szeretnétek még menni a nyáron.. Milyen zenéket szerettek...stb...

Mondjuk a téma mindig jön magától.:D

Fontos hogy ne jöjjön az a kínos csend...:D

Puszih

2008. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszii a válaszokat, És őő mi lessz, ha megcsókol?:)

Csokolóztam már...de nemtudom..:D félek..

2008. júl. 25. 12:58
 7/9 anonim ***** válasza:
ha kedvedre valo szerintem csokolj vissza :D
2008. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csókolózz vele hosszan, majd mosolyogj rá, és csókold vissza...és legyetek boldogok együtt...
2008. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes vagy ahogy látom:)

Ahogy írták a többiek is: őszinteség, vidámság, finom közeledés mehet. Ne játszd meg magad, mert az nagyon ciki tud lenni. A többi majd jön magától. Sok sikert!

2008. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!