Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelei vannak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak, ha egy csaj csak jatszadozik a fiuval?

Figyelt kérdés

Pl: mikor beszelgetnek, vagy amikor randiznak


tapasztaltak segitseget kernem!



2014. ápr. 9. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha nem hagyja, hogy továbblépjetek, pl. csók, de mindig bátorít. néha keresi/elfogadja a társaságodat, néha pedig nem foglalkozik veled.
2014. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl.: mikor próbálsz konkretizálni bizonyos dolgokat, ő pedig mindig csak csúsztat, vagy érezhetően próbálja elviccelni. Ez mondjuk lehet a bizonytalanság jele is, de a viselkedéséből el tudod dönteni melyikről van szó, ráadásul személyenként változik.
2014. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csaj akar téged, akkor ott nem lesznek kérdések. Legutóbb akit megismertem, gyakorlatilag ő célozgatott rá hogy találkozzunk ekkor, akkor, próbált minél többet velem lenni, és másoknál is ezt tapasztaltam. Nem fogja lemondani a talikat, és nem ellenkezik hogy megérintsd, megcsókold...sőt...
2014. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amit az eddigi válaszolók írtak. Hidd el ha bejössz neki akkor tudni fogsz róla, nem lesz felőle kétséged. Ne hagyd hogy játszadozzanak veled mert nagyon nagy pofáraesés lehet belőle!!!
2014. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkitol!

Kedves utolso, annyi vann, hogy sose erzem, ha bejovok neki vagy ha szorakozik velem, ezert kerdeztem. Nem tudom hogy erezzem meg, a nonverb. Jeleket se tulzottan ertem :(

2014. ápr. 9. 17:06
 6/10 A kérdező kommentje:
*nonverb. jeleket
2014. ápr. 9. 17:10
 7/10 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok. Szerintem kérdezz rá, ne "jeleket" akarj értelmezni. Egyébként ő is keres téged, érdeklődik? Hidd el ha bejössz neki és nem csak szórakozik akkor TUDNI fogod.
2014. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Veletlen irtam, hogy neki. Rosszul mondtam, nem neki, hanem a csajoknak. Am hiaba beszelgetek veluk, nem vagom mik ezek a jelek. Nem tudok kulombseget tenni, hogy jatszanak velem, vagy komolyan vesznek.
2014. ápr. 9. 17:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A flörtölés csak elvi alapon megy...szóba áll Veled, hogy egy kicsit megismerjen. Ha csak szívatnak akkor mindenre kitérő válaszokat fogsz kapni(talán,esetleg,stb), nem néz a szemedbe, csak tesztel, hogy mennyire vagy türelmes....kitartó!!!

Ha komolyan vesz akkor nem röhögcsél, a szemedbe néz, ha jó vagy nála még el is pirul, és a kérdéseidre egyenes őszinte válaszokat kapsz...főleg ha meg tud szólalni!!! :)

2014. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ertem, majd legkozelebb jobban odafigyelek, talan megtom kulomboztetni
2014. ápr. 9. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!