Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy szép lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy szép lányt, de közölte hogy csak barátok legyünk. Barátok lettünk, de többet szeretnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem akar belemeni tatos kapcsolatba de ezt pár honapja mondta de azóta eltelt egy kis idő és jobban megismertem

És nagyon sokat lalálkozgatunk meg minden és sokat egyűt lógunk és másoknak úgy tűnik mintha járnánk de mégse járunk mindenkinek azt mondja hogy csak barátok vagyunk ez tényleg igyvan.

Most jön a lényeg, megakartam mondani neki hogy tőbe szeretné mint barátságot de nem tudtam meg mondani mert elment nyaralni 2 hétre.

Hogy mondjam meg neki hogy mit szeretnék tőle?

De a lényeg most jön. A barátnője találkozni akar velem meg kőzős programot, akar:

De akivel ősze akarok jőni a csajnak nem tecik hogy találkozunk inkább ellenzi meg elégé kiakadt. De ha csak barátságot akar akkor mérten találkozhat nák más csajokkal vagy beszélgessek? Vagy csak nem meri bevallani magénak hogy nem csak barát Ságot érez ?


Most ijenkor mit csinájak ne találkozzak addig más csajok míg hazaér a nyaralásból és utána mondjam meg neki mitis érzek iránta?


2008. júl. 23. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen várd meg, míg hazaér a nyaralásból, mert lehet, hogy akar tőled valamit, csak még nem merte neked bevallani!

És így érthető, hogy szarul esik neki, ha más lányra is hajtasz.

De mindenképpen tisztázzátok, és mond meg neki, hogy tettszik neked! Aztán ő majd eldönti, hogy akar-e tőled valami, vagy sem.

2008. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy többet érez irántad barátságnál - de nem biztos, hogy ez a "több" szerelem.

Az emberek szeretnek birtokolni tárgyakat és személyeket egyaránt, nyilván neki is jó érzés volt, hogy csak őt szeretted és utána loholtál.

Ha most randiznál a barátnőjével, az ő "uralkodása" véget érne...

Nos: ha egyáltalán nem érdekelnéd, akkor nem rendene jelenetet és hagyni futni a másik lánnyal :) ...

De ha érez vmit irántad, úgy kezd el viselkedni, ahogyan azt fentebb leírtad :)

Szóval, van esélyed, de lassan közelíts felé, mert vszínű, hogy még nem biztos az érzéseiben!

Sok sikert! :)

2008. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!