Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hív el randira? Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hív el randira? Azt mondta a közös barátunk, hogy eléggé tetszem neki, folyton rámír, órákat szoktunk beszélgetni

Figyelt kérdés
Először élőben találkoztunk, ott folyton nézett, de én nem különösebben törődtem vele.Megkérdezte a haveromtól a nevem, bejelölt, és elkezdtünk beszélgetni, és nagyon jól érzem magam, mikor vele beszélek, és azt hiszem már nekem is tetszik:) Flörtölgetünk is, rengeteget viccelődöm, meg ő is..Miért nem hív el valahova?Ennyire fél a visszautasítástól?Néha ezt érzem, pl ha nem ír vissza rögtön, utána mondja, hogy ezért meg ezért nem írt, és biztos nagyon bántam (cinikusan)..Mit csináljak?Szeretném érzékeltetni, hogy nekem is tetszik, de nem én szeretném elhívni
2014. márc. 2. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
pedig, ha ő nem teszi meg neked kell, vagy a közös barátotok győzze meg róla hogy hívjon el
2014. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra, hogy beszélek a közös baráttal,köszi a tanácsot!
2014. márc. 2. 12:36
 3/7 anonim válasza:
Szerintem az első randira mindenképp a fiú hívjon el..Te addig küldj jeleket, a többi jön magától:) ha kedves vagy vele, flörtölgetsz, csak megérti, hogy van esélye!
2014. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:) aki tud légyszi még válaszoljon, több ember véleménye is érdekelne!
2014. márc. 2. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván fél a visszautasítástól. Utalgass a találkozóra, vagy adj tippeket...pl hozd szóba a Hősök terét és mondd, hogy már milyen rég voltál ott, vagy h megnéznéd sötétben is mikor ki van világítva - hátha kapcsol... Dobj fel ilyen ötleteket, amikre rákaphat. :D Vagy linkelj neki egy filmelőzetest, h milyen jó és megnéznéd moziban.

De ha szimplán kedves vagy vele, és érzi, h lehet esélye, az is jó!

2014. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolso nagyon koszi!:) Mindig kedves vagyok hozza, de megfogadom a mozis tanacsodat:)
2014. márc. 2. 17:05
 7/7 anonim válasza:

Hova valósi vagy? (elég egy megye is)


kérlek válaszolj :D

2014. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!