Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal csini lány, randizna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal csini lány, randizna 40s fiatalos pasival?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 06:33
1 2
 1/19 hahahahaha válasza:
11%

Hol a kérdőszó? vagy ez most egy eldöntendő kérdés?

3 lehetőség van:

1. vagy prostiról van szó,

2. vagy aberrált és az öreg pasikra bukik,

3. vagy nem akarja kivárni míg egy korabeli pasi összeszed annyi pénz, hogy szerezzen magának lakást és kocsit. Mennyivel egyszerűbb, ha ez már mind megvan.

2014. febr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem értek veled egyet hahahahaha !

Elég sok csaj van akit a saját korosztálya,17-20 körül,nem köt le, másra vágyak,ami nem feltétlenül a pénz, meg az autó, bár ez is benne lehet.

Nekem már volt több ilyen kapcsolatom,és nem ez a tapasztalatom,lehet 40 évesen te is másképp látod majd! 40F

2014. febr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

38 éves vagyok és soha az életben nem szexeltem 27 évesnél idősebb nővel. 1 éve házas vagyok, de előtte is nagyon aktív szexuális életem volt, ahol mindig fiatal nőkkel kezdtem, akik nagyon fogékonyak voltak rám. Azt gondolom még 40+ évesen is képes lennék 25 év körüli nőt felszedni, akár komoly kapcsolatra is.


A második nagyon jól mondja. Sőt, a legtöbb helyen én is azt látom hogy a férfiak mindig a fiatalabb nőkre hajtanak első sorban. A 20 évesek a 17-19 évesekre, a 25 évesek a 18-24 évesekre, stb.

Nekem mindig ez volt a helyes, mert sokszor a fiatalabb egyszerűen csak jobb (nőben).

2014. febr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 menta34 ***** válasza:
1-2-3 : nem baj, hogy a kérdést a pasi tette fel?:))
2014. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2-es előadta az öreg pasi önreklámot.
2014. febr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Miért baj?


Egy olyan kérdésre, hogy "A fiatal csinos nők randiznak 40 év körüli férfiakkal?", miért ne válaszolhatna egy 40 év körüli férfi, aki randizott csinos fiatal nőkkel?

2014. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen, én randiznék. :-) 22/N
2014. febr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül nincsen a huszonéves srácoknak kapcsolatuk. Egy 4
2014. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül nincsen sok huszonéves srácnak kapcsolata. Szerintem egy 40-es férfi a saját korosztályában keressen párt. Mondjuk az is igaz,hogy ezek a férfiak pancser b*lfaszok,hiszen csak jóval fiatalabbakat sikerül felszedniük. Idióta kretének!
2014. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

De te nem érted, hogy a fiatalabb a jobb a legtöbbeknek?

Miért keresnél te is egy rosszabb nőt, amikor találsz egy jobbat is?

Melyik nővel jönnél össze, ha összejöhetnél mindkettővel? A csinosabbal, vagy a kevésbé csinosabbal?

A fiatalabbikkal, vagy az idősebikkel?


Nem érted, hogy 40 éves korodban neked is ugyanúgy egy 25 éves csajra áll fel inkább a farkad, mint egy 40 évesre?


Az meg megint hatalmas tévedés, hogy a fiatalabb nőket a könnyebb felszedni.

A nők kb. 18-28 éves korukban vannak a csúcson, a férfiak meg kb. 25-35 éves korukban. Ez azt jelenti hogy ebben a korban néznek ki a legjobban, ebben a korban tudják megtalálni a legjobb társat az életükben, akit csak meg tudnak és azt, hogy ebben a korban a legkapósabbak a másik nemnél.

Miért dugnak az idős férfiak fiatalabb nőkkel? Mert megtehetik. A legjobbat akarják és azok a fiatal nők.


Arról az apróságról nem is beszélve, hogy egy 25 éves nőt még teherbe lehet ejteni, de egy 40 éveset már nem igazán.4


A másik meg nem értem, hogy mi az egyéni problémád. Hajts te is a fiatalabbakra. Én 20 évesen a 16 évesekre, 25 évesen a 20 évesekre, 30 évesen a 25 évesekre hajtottam. Te is sokkal könnyebben szedsz fel egy nálad 5 évvel fiatalabb lányt, mint egy 1-2 éves korkülönbséggel rendelkezőt.

2014. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!