Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több, mint egy éve levelezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint egy éve levelezek egy sráccal, de nem akar találkozni! Mit tegyek? :- (

Figyelt kérdés
ő 22 éves, én 21. kb 220 km-re lakunk egymástól :(

2014. febr. 26. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
az pedig csak pár óra vonattal
2014. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne félj nem harapok gyere el hozzám.
2014. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Én nem leveleztem még veled soha, de találkozni akarok veled.


23F :D

2014. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nyilván azért nem akar találkozni mert vagy nincs elég pénze, vagy pedig nem akar költeni de vagy pedig mert nem érdekled annyira, hogy találkozzon veled.

Kapcsolatot nem könnyű fenntartani ilyen távolságból. Nem lehetetlen de közel nem olyan egyszerű.

2014. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És képet már láttatok egymásról? Skypeoltatok már?
2014. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván nem érdekled annyira hogy rádszánjon egy egész napot,mert ez a távolság 2 óra körül van vonattal,és mivel úgy sem lehet semmi,ezért nem lenne célszerű beleszeretni.
2014. febr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem barátnőm kb 400 km-re volt.

Így is egy hónap után találkoztunk.

Azóta is együtt vagyunk, és már együtt is élünk, több mint egy éve.

2014. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok pasival ismerkedtem korábban a neten és az a tapasztalatom, hogy amelyiknek igazán bejöttem, az az ország másik végéből is akart velem találkozni.


Aki meg közelebb is lakik, azzal már 5 - 6 éve csevegek a neten, akarnék is többet, de nem akar velem találkozni.


Az a pasi, aki akar téged, az elmegy, megkeres, megtalálja a módját a találkozásnak.

2014. febr. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Nyiss a világ felé és kezdj el emberek közé járni ott ahol laksz. Hát akarsz ilyen mimóza srácot?
2014. febr. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :(
2014. febr. 27. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!