Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hódítsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Nem azt akarom hogy rájöjjön hogy tetszik nekem, csak szeretném ha pl ő is úgy szeretne velem lenni mint én vele. Attól félek hogy nem az én típusú lányokat szereti...
2014. febr. 20. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A mondatod végében olyan mintha máris feladnád na ezt felejtsd el mindenkinek van esélye végülis az első benyomás nagyon sokat számít viszont úgy gondolom ti valamilyen szinten ismeritek egymást ha csak látásból akkor több esélyed van úgy gondolom. Na de viszont ahhoz hogy felkeltsd az érdeklődését benne kell lenned valamiben ami őt elkezdi érdekelni magadból kell egy olyan feledet mutatnod ami egyedi (nem a testi dolgokra gondolok) Az érdeklődési köréből keress valamilyen kis dolgot ami megvalósítható na csak példának tegyük fel hogy szerzel a kedvenc bandájától egy aláírást (tudom lehet eléggé valószínűtlen) na de a lényeg hogy csak úgy fog menni hogy valamit is érezzen irántad ha van bennetek közös szólítsd meg témázgass vele érdeklődj aztán pihentesd vele a dolgot ne keresd ha ő keres onnan már tudni fogod hogy mit érez irántad de ne add könnyen magad mert lehet hogy ezután csak játszani fog sajnos ez egy kiszámíthatatlan dolog de sok sikert.
2014. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha bevallod hogy nem közömbös, talán még lehet is belőle valami.

Így , gyáva módon nem.

2014. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elsőnek...

Várok még válaszokat...

2014. febr. 20. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
egy jó beszélgetés ,apró ajándék
2014. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Táncolsz?
2014. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Táncolok? 1 éve táncoltam... :D
2014. febr. 23. 18:13
 7/7 anonim válasza:
én úgyanígy vagyok egy lánnyal...16/F
2014. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!