Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni 13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni 13 éves csajokkal Debrecenben?

Figyelt kérdés
Szeretnék randizni de nem tudom hol... Suliban nem szeretnék

2014. febr. 20. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy 13 éves az még gyerek! nem a randizás kéne legyen a dolga...
2014. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gyurcsik Gábor válasza:
A pedofiliát büntetik.Keress inkább 17-18-évest ha nem akarod magad megutáltatni.
2014. febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

úgy érted, 13 éves kislányokkal?

Nekik babázni kell meg legózni, nem randizni.

2014. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem h a sok műmájer itt oltogasson... Mert ne mondjátok már nekem, hogy ha meglátnátok (ha fiúk vagytok) egy 14 éves mai csajt aki úgy néz ki mintegy 18... Mert megállapított tény hogy ma sokkal hamarabb érnek testileg a csajok... És nem lehetnék pedofil sem mert az új törvény szerint 12 éves kortól legális a szex ha a másik fél nem múlt el még 18... Meg nem mondtam hogy lefeküdni akarok vele... A randizasban nincs semmi durva jó lenne ha csak randiznának a mai ilyen korú csajok... Csak mindenki magából indul ki hogy miért akarsz dugni ilyen fiatal csajokkal?? ... Láttok a kérdésben ilyet?
2014. febr. 20. 10:41
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Egy bizonyos etnikum között keresgélj akkor. Ők szexuálisan korábban érnek.
2014. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és miről beszélgettek a "randin"?
2014. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az első válaszoló vagyok, a válaszomban szerintem semmi szexualitásra utaló nem volt, nem értem a felháborodás okát...
2014. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Synesztro ***** válasza:
100%
25/F Először is, én nem megítélni akarom a kérdést, vagy pocskondiázni itt akárkit, sztem ez az oldal nem ezért jött létre. Tény és való, hogy a kérdezőnek igaza van, nem írt sehol olyat, hogy szexre keres 14 évest. viszont másrészről azért ne együk meg az igazságot sem: randi=akarsz tőle valamit. És azért elég nehéz elhinni hogy hajlandó vagy mondjuk 2 évet várni, hogy társadalmilag elfogadottabb legyen hogy egy 16 évessel teszed meg. Én racionálisan igyekszem megközelíteni a dolgot, szóval a negatív komment bár tudom, hogy neked rosszul esik, de gondolj csak bele, hány olyan kommentelő van itt fent, akinek van hasonló korú lánya? Nekem ugyan fiam van, de én is azon az állásponton vagyok, hogy ha megtudnám, hogy a 14 éves, még szinte teljesen gyerekfejjel gondolkodó, de már nőiesedő lányom, nem a tanulmányaira koncentrál, hanem randykra járkál, egy mondjuk 16-7 éves sráccal, nekem is lenne pár keresetlen szavam mind2 höz, és kicsit érettebb fejjel, rájössz majd, hogy neked is lesz, ha odajutsz. Másrészről én is ismerek olyan lányt, aki szerelmes lett elkezdett sz@rni a sulira miatta, végül tönkre tette az életét, mert a srácot választotta,nem vizsgázott le, most meg se a srác nincs meg neki, 8ált. meg a kutyának nem kell munkára. Trófeaként sem igazán kéne az utcán mutatkoznod vele, mert az idősebbek az első nyilvános csók után a helyszínen vernek agyon. Nekem most könnyű a dolgom, mert mivel fiam van, így ha megtudom, hogy főleg érettebb fejjel, egy 14 évest csábít el, egész egyszerűen a lábát eltöröm, miután agyonvertem érte, mivel nem ilyennek nevelem.De persze én is tévedhetek, hisz lehet, hogy csak lelki társra vágysz, és olyan vagy, aki kivárja a 2 évet min., az első éjszakától kezdve odafigyelve, védekezve teszitek a lépéseket, és nem vered át, nem hagyod, hogy miattad esetleg elcsessze az életét. Ha ez így van, akkor vedd úgy, hogy én vagyok az első kommentelő itt, aki őszintén bocsánatot kér Tőled, de sajnos a mostani fiatalokat, és felfogásukat elnézve, őszintén szólva, erősen kételkedem, hogy ez most másként lenne:S Azért gondold meg.
2014. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Synesztro!


Ott a pont,gratula neked.

Nekem is fiam van, igyekszem így nevelni.

2014. jún. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!