Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívhatom fel jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatom fel jobban egy csaj figyelmét?

Figyelt kérdés
ha én is tetszem neki? :)
2014. febr. 9. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
odamész és beszélsz vele
2014. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hééé! Ide figyelj te lány!
2014. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó a segged, kő' kóla?
2014. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Honnan tudd hogy tetszel neki? Ha biztos lennél abban hogy ez így van nem itt kérnél segítséget hanem cselekednél az ügyben...ugye jól mondom szóval akkor inkább beszéljünk arról hogy a lány küldött már neked egyértelmű jeleket vagy beszéltetek már? na mind 1 most válaszolok a kérdésedre menj oda hozzá mint minden normális pasi...én pl úgy jöttem össze a jelenlegin barátnőmmel hogy a barátnőitől hallottam hogy nem bír engem mert nagyszájú dumás vagyok és ezen nem is változtattam csak még jobban olyannak akartam tűnni a szemében ami sikerül is aztán mikor ez sikerült odamentem hozzá és elhívtam valahová....ennyire egyszerű ne legyél béna szedd őssze magad mert ha nem igyekszel elviszek az orrod elől..! sok sikert haver! 24F
2014. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mert arról már volt szó, de akkor még volt pasija.

Azért köszi! :)

2014. febr. 9. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!