Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a csaj, olyan dolgokat ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj, olyan dolgokat ír amiket nem kérdeztem, akkor az azt jelenti hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Például hogy mit csinál, mit evett, ilyesmik. nem azért nem kérdem mert nem érdekel, hanem mert egyszerűen nincs mikor. :)
2014. febr. 1. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

nincs mikor megkérdezni? he?

egybk tuti tetszel neki. máskülönben minek írna magáról? max ha különlegesnek érzi magát, és úgy gondolja ezt mindenkivel meg kell ossza. de sztem tetszel neki.

2014. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a nők mindig olyan dolgokat mondanak amit nem kérdeztél általában
2014. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
figyelj, mai nap: ráirtam reggel, ő még aludt.. felébredt visszaír. mire én visszaírtam, akkor már pl. takarít, főz... és amikor visszaír, az már csak ebéd után volt, ahol rögtön le írta hogy mit evett :) így értem hogy nincs mikor.
2014. febr. 1. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:

nem biztos, barátként is tekinthet rád

vagy csak szeret beszélni és tudja hogy neked lehet

2014. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nemigazán tudom összeegyeztetni a kettőt.

Attól, hogy még leírja, mit csinál, mit evett, még nem biztos, hogy Te bejössz neki. ÚGY.

Lehet csak tudja, hogy te meghallgatod, és szívesen beszélget veled ilyenekről.

Mindenesetre, ha én meg akarok szerezni egy pasit, akkor nem arról írok, hogy mit ebédeltem, de persze, minden lehetséges, nem látok a fejébe...

2014. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak felakarja dobni a beszélgetést mert unalmasnak tart :D kicsit kérdezgess is tőle még ha nem is akarsz annyira érdeklődni a nők szeretik ha törődnek velük.
2014. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!