Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek jonnek be az eredeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarak kérdése:

Kinek jonnek be az eredeti voroshaju lanyok nagyon-nagyon?

Figyelt kérdés
Mostanaban rakattanek egyre. pl. Barbara Meier, Karen Gillan, Molly Quinn. Egy ilyen csaj lesz a megmentom.

#Karen Gillan #alicia witt
2014. jan. 24. 07:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
" voros roka, voros lo, voros ember egy sem jo"
2014. jan. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jol le leszel pontozva, baratom
2014. jan. 24. 07:21
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Mert ha valakinek nem jönnek be, azt le kell pontozni? Ez igen, ez ám az értelmes gondolkodás! (Y)
2014. jan. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

"jol le leszel pontozva, baratom"


:DDDDDD

Csak azért is felpontoztam!

2014. jan. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek. De nagyon keveset látni belőlük... szóval ha látok egyet, szinte biztos, hogy megnézem magamnak.
2014. jan. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gyZoli85 ***** válasza:
72%

Nekem speciel a gyengéim, főleg ha még szeplős is...nem vagyunk egyformák, valakinek a szőke jön be :)

Én mindig is gerjedtem a vörös hajú nőkre

2014. jan. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Írországban olyan vörik vannak hogy a nyálad csorog...Nekem kifejezetten bejönnek.
2014. jan. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1 bejön.
2014. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
o/ imádom őket. Főleg papírfehér, finom bőrrel, ah :)
2014. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elso vagyok: kedves kerdezo! Valaszom elejen es vegen macskakorom lathato, tehat idezet. Ne engem kovezz meg, mert mar evszazadok ota jarja a mondas (igaz roszul ideztem, de helyesen "voros kutya, voros lo ..."


Szoval akar tetszik, akar nem ... csak a muveletlensegedrol tettel tanubizonysagot :P


Amugy az en sajat valaszom, hogy soha nem a kulsosegek miatt jon be valaki, max alapbol szimpatikus (tok mindegy, hogy voros, vagy hupikek torpikek) :)

2014. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!