Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ne féljek kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne féljek kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik nekem. Nagyon jól elvagyunk, jókat beszélgetünk, elhívott találkozni, meg minden ahogy kell. De nekem még nem volt barátom, ráadásul nagyon önbizalom hiányos és zárkózott vagyok emellé. Egy nagyon jó barátnőm viszont ismeri a bátyját, aki úgy gondolja hogy tetszek ennek a fiúnak, mert sokszor hajnalig fent marad hogy beszélgessen velem meg segít minden háziban amit nem tudok (gimis vagyok). Persze ez mind szép és jó (ha tényleg tetszem neki), de hogyan tovább. Félek, hogy mi lesz ha úgy alakul hogy összejöjjünk. Szeretnék összejönni vele mert kedvelem, csak nemigazán vagyok az a típus (az önbizalom hiány és gátlásosság miatt) akit csak úgy ölelgetni meg csókolgatni lehet. Vagy nem is tudom. A lényeg hogy félek, mert még sose volt kapcsolatom, félek hogy elrontom már az elején ha összejön, meg az első csók ha lesz meg úristen. Hogy tudnám leküzdeni ezt a félelmet?

2014. jan. 20. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ne izgulj.. légy laza, elötte próbálj meg egy kicsit oldottabb lenni ne gondolj semmire uritsd ki a fejed . csak rá...

Amugymeg úgyis lépni fog :)

2014. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!