Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ez jó jelnek számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez jó jelnek számít?

Figyelt kérdés

15F

Ma egy szép lány (pont akibe szerelmes vagyok) jött a közelembe

Én ő felé álltam és néztem

!!!Ő oldallal állt felém és állandóan felém forgott és rám-rám pillantott folyamatosan!!!

Ez mit jelent?



2014. jan. 20. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azt nézte, hogy "ez a gyökér még mindig engem bámul, jesszus, perverz állat"
2014. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
degonosz vagy :DD
2014. jan. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem én vagyok gonosz, hanem a nők.
2014. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenesetre felhívtad a figyelmèt; vagy ezzel vagy azzal! Mosst már Neked kell lèpni külömben elveszti az èrdeklődèsèt itántad.Hívd el egy kávèra, vagy csak egy szendvicsre. Ne legyèl túl tolakodó ezt nem vesszük annyira jó nèven. Ha korodból adódóan nem mersz odamemni hozzá vidd oda valamelyik haverodat is hátha így nem lesz egyikőtöknek sem kellemetlen
2014. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!