Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S. help lécci. Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. help lécci. Most mit csináljak? Irjak neki? mit? Van meg eselyem?

Figyelt kérdés
vagy egy gyerek akivel nagyon joba vagyok 5 honapja..nagyon jo fej aranyos..es hat elegge bejon..de hogy en neki bejovok e azt nem tudom..masok azt mondjak hogy latszik rajta hogy bejovok neki..denem tudom...elmondott nekemolyan dolgokat amiket meg a legjobb haverjai sem tudnak...ugyhogy szerintem megbizikbennem..es tegnap irta hogy talizzunk ma suli utan..mondtam hogy oksi..de nem irt vissza.. es ma uccso ora utan ramirt hogy mikor vegzek..irtam neki hogy most..es o kinn allt a suli elott a haverjaival..en meg egyedul jottem ki a sulibaol..de eszre se vett..es nem mertem odamenni hozza..és hazamentem..nem tudom mi volt velem de ugy erzem eletem legnagyobb hibajat kovettem el...utalom magam emiatt..mert annyira helyes es most nem tudom van e nalla eselyem? rairjak? ha igemmit mondjak neki miert nem mentem oda?? akkora egy hulye vagyok..:////

2014. jan. 17. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

"vagy egy gyerek akivel nagyon joba vagyok"

"egy hulye vagyok..:////"


Döntsd el mi vagy!

2014. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem hiba, írjál neki h arra számítottál h ketten találkoztok és kérdezd meg h mikor jó neki KETTESBEN.


Nem kell felfújnod a magyarázkodást.

2014. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!