Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezhet, hogy valaki mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy valaki mindig a "rossz" nőknél próbálkozik?

Figyelt kérdés
Egyszerűen miért van az, hogy eddigi életemben akárkinél próbálkoztam, nem 1, nem 2 volt, mindig az volt a vége, hogy aranyos, kedves, helyes, nagyon rendes, pasi vagyok, de legyünk csak barátok... Annyira elkeserítő, hogy 24 éves vagyok, és nem volt még egy normális kapcsolatom, pont emiatt. Mindig azt mondják haverok, nincs veled semmi baj, csak rossz nőknél próbálkoztál. Hát kösz... Már még próbálkozni sincs kedvem, mert a falra tudnék mászni a legyünk csak barátok szövegtől......
2009. dec. 1. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége. Nem úszod meg. Úgyis próbálkozol, és úgyis megtalálod. Igazából mondhat itt is bárki bármit.
2009. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja hát én is 24 vagyok. Értünk már nem kapkodnak ebben a korban. Ez van. Ezért mondom mindig a fiatalabbaknak hogy ne szalasszanak el egy lehetőséget sem mert nem tudhatják neme az az utolsó. És ilyen idős korra már neme kel el az összes jó nő.
2009. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Óriási tévedés, mindenki azt akarja.
2009. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok és Nekem is mindig kosarat adnak a lányok, Nekem sem volt még egy IGAZi kapcsolatom sem, még nem is feküdtem le egy lánnyal sem. Eléggé elment a kedvem az egésztől Nekem is.

Ilyen alapon azt is lehetne kérdezni, hogy csak "rossz" nők léteznek?

2009. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még valami az aranyos, kedves, helyes, nagyon rendes, pasi az a nők "hímnemű barátnőjük". Az hogy a pasija legyél "rossz" fiúnak kell lenni, mert Velük izgalmas az élet, az előbb említett tulajdonságokkal már csak az unalmas lúzer vagy.:S
2009. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne sajnáltassátok már magatokat, 24 év még nem a világ... Amúgy meg "Létezhet, hogy valaki mindig a "rossz" nőknél próbálkozik?" Mindig az hány nőt jelent mégis? Amig nem 10000et addig inkább bújjatok el. de még 1000 alatt is. Nem azt mondom h ennyi embernél kell próbálkozni hogy bejöjjön de most nehogy már 5-6 eset miatt ezt a hülye általánosítást vonjátok le. Közvélemény kutatást 1000-1500 embernél végeznek, szerintetek Edison mit gondolt 9999 sikertelen kísérlet után amikor 10000edjére feltalálta az izzót?
2009. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá, 6 nőből általában mind a 6 szereti a brokit, lehetőleg azonnal. Mit titkol a legjobban? Ezt. Olyan eredményesen "titkolják", hogy rendesen meg kell puhítanod őket. Ez az úgynevezett udvarlás. Tudod, minden, amihez egy csajjal kapcsolatban semmi kedved. Áááááá!
2009. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!