Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak hasonló az ízlésük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak hasonló az ízlésük és a nagyszájú, jóképű, extrovertált pasikat kedveli az összes?

Figyelt kérdés

Volt itt a gykn egy kérdés pár perce, hogy melyik pasivlal randiznának a csajok. Legtöbben azt mondták, hogy egyikkel sem, de ha valaki igennel válaszolt, az majdnem mind a jobb szélsőre szavazott. Tényleg ennyire egyforma a lányok ízlése?


[link]


2014. jan. 9. 18:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Insanity, nem tudsz jól érvelni, az a baj. Csak szlogeneket alkalmazol, hogy az én barátom stb. Nem fogsz tudni mindig a te barátod mögé bújni, jó lenne a sarkadra állni és nem az ,,én barátom" mögül komentelni. Peace.
2014. jan. 9. 18:33
 22/24 anonim ***** válasza:

Mert meg van tiltva, hogy felhozzam őt példának? :D Aneddig nem volt barátom, akkor annyit írtam az ilyen kérdésekhez, hogy más típusú fiúk tetszenek, és ennyi. De akkor meg jött az, hogy ez hazugság, és biztos én is ilyennel meg olyannal jönnék össze, meg bla-bla. Hát nem. Én azt csinálom és érzek, amit mondok/írok. A párválasztásom pedig igazolja azt a tényt, hogy nem tetszenek az ilyen csicskagyerekek, mint a jobb szélső. Ezért is hoztam fel.


Amúgy meg mit kellene érvelni? :D Válaszoltam a nyomott kérdésedre normálisan, az első válaszomban meg sem említettem a barátomat. Őszintén leírtam, amit gondolok, érzek. Te kezdtél el kötekedni, mivel nem is válaszokra voltál szerintem kíváncsi, hanem csak azért írtad ki ezt a "kérdést", hogy fröcsöghess.


Nem érdekel, hogy vszeg nem kellesz senkinek, nem érdekel, hogy méregzsák vagy, nem foglak sajnálni, viszont az igencsak taszító, hogy a fölös energiáidat úgy vezeted le, hogy egy anonim oldalon gyűlölködsz és rúgdosol, meg meghazudtolsz ismeretlen nőket.

Elég alacsony szinten állhatsz mind érzelmileg, mind értelmileg.

2014. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

MI VAN? egy képről honnan tudod, hogy milyenek a srácok.

Egyébként nem mindenki azt szereti, de a picsogó, rinyálós, az ízlésről számonkérő pasikat kerüljük!

2014. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

" MI VAN? egy képről honnan tudod, hogy milyenek a srácok."


Hát, azt kell, hogy mondjam, hogy jobb szélsőre tényleg rá van írva 1-2 dolog, ami miatt világ életemben messziről kerültem volna. :D

2014. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!