Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akivel facen tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorkaaaaaaaaaa kérdése:

Van egy fiú akivel facen tök jól elvagyunk minden féléről dumálunk meg minden de ha talizunk (mert egy suliba járunk) akkor nem is beszélünk és nem is köszönünk egymásnak (én köszönnék csak nem merek hátha hülyének néz)! Miért van igy?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 17:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Láttam egy jó karikatúrát az interneten valahol, de sajnos most nem találom. Megpróbálom szemléltetni, mi volt a rajzon.

Egy halott fel van ravatalozva, a ravatalnál pedig alig lézeng 3-4 ember. Megszólal az elhunyt édesanyja:

-Igazán nem értem, a Bélusnak több mint 2000 ismerőse volt a Facebook-on.

.....

Ennyit a facebookról.

2014. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
jó akkor ugy irom hogy ha nem láttjuk egymást hanem csak irunk egymásnak (stb.),akkor minden oké !!!!!!!! :D
2014. jan. 7. 17:25
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van így, mert butuskák vagytok. Aranyosak, de buták. Ti vagytok a fész generáció, akik nem tudnak személyesen kommunikálni. :)


Ha face-en elbeszélgettek, akkor élőben is kellene tudnotok. Hiszen gondolj csak bele, hogy mindketten ugyanazok vagytok akkor is, amikor fb-n írtok egymásnak, meg akkor is, amikor személyesen találkoztok. Persze élőben más, ott nem csak smiley-k vannak, hanem igazi mosolyok, meg igazi gesztusok, és igazi metakommunikáció, amit érteni kell, de minél előbb elkezded fejleszteni a kommunikációdat a való világban is, nem csak neten, annál jobb lesz neked később. Sok fiatal van szerintem úgy azzal, amit írsz: neten jól el vagytok, de amikor személyesen kell kommunikálnotok, az már nehéz. Menj oda hozzá, köszönj neki, mosolyogj rá, kérdezd meg hogy van, vagy amit fb-n szoktál, és meglátod, nem fog hülyének nézni, ahogy szerintem te sem néznéd őt annak, ha odamenne hozzád, és beszélgetne veled.


Gyere ki a fényre a facebook árnyékából! ;)

2014. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#11: erre gondoltál? :D [link]
2014. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nalamil:egyáltalán nem nézném annak!!!(sőt)csak ő más korosztály és ezért félek!!!! :/
2014. jan. 7. 17:31
 16/19 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha van köztetek pár év! Ha fiatalabb nálad, akkor örülni fog neki, hogy egy nála idősebb lány keresi a társaságát. Ha idősebb nálad, akkor meg nagyon bátornak fog tartani, hiszen te meg merted tenni, amit ő nem, és odamentél hozzá, köszöntél neki. Ne aggódj feleslegesen! Ha fb-n jóban vagytok, akkor élőben is menni fog, hiszen nem egy másik emberrel fogsz ott sem találkozni, csak nem lesz köztetek két számítógép vagy telefon.
2014. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
DE AKKOR LÁTOM AZ ARCÁT!!!
2014. jan. 7. 17:43
 18/19 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN, ÉS AKKOR MI VAN!? :)


Ettől izgalmas az egész! Engem pont az taszít az összes chat-ben, hogy nem látom, és nem tudom mit gondol igazából a másik. Nincs hanglejtés, amiből ki lehetne következtetni, hogy csak ironikusan mond valamit, vagy komolyan. Nincs hozzá arckifejezés, nincs hozzá semmi. Amit az arcán fogsz látni, az csak jobbá teszi az egész beszélgetést. Látni fogod a reakcióit arra, mit mondasz neki, látni fogod rajta, hogy mi tetszik neki, minek örül, mitől ijed meg, mit tart viccesnek, stb. Nem kell megvárnod, míg visszaír, hogy


hö ez viccös volt xD


vagy mittumén mit szoktak ilyenkor, hanem rögtön leveszed. elhiszem, hogy zavarba ejtő lesz, de megszokod. Ez a normális emberi kommunikáció, nem az, amikor lettőspont-zárójeleket kell írni ahhoz, hogy a másik tudja, hogy mosolyogsz, meg hasonlók. Próbáld csak ki!

2014. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
ok holnap ki is próbálom!! :D kösszi :D
2014. jan. 7. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!